logo

Mladší žáci

(Družstva: Mladší žáci)
Zpráva z úspěšného vystoupení ml.žáků na turnaji OPEN GAME         v Brně -2.část
V deštivém prázdninovém počasí doplňuji zprávu o jednotlivých zápasech mladších žáků při úspěšném vystoupení na HUMMEL OPEN GAME v Brně 22.-24.6.2012 a připojuji i odkazy na hodnocení turnaje očima soupeřů, případně odkazy na fotografie ze zápasů Spartaku v albech soupeřů. Fotky z turnaje-doplněno o fotografie z alb soupeřů.
| 17.07.2012 | 16:02 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1892x | komentáře: 1x |
Mlži vyhráli na HUMMEL OPEN GAME v Brně *BRONZ*
Na mezinárodním turnaji HUMMEL OPEN GAME v Brně v konkurenci 31 týmů kategorie mladších žáků dobili mlži Spartaku 3.místo.Na cestě turnajem mlži sedm zápasů vyhráli a získali skalpy Znojma,Bohemians,Tsunami Záhorská Bystrica,FbC Liberec, Buldogs Brno i Škorpions Ostrava.Do finále Spartak nepustila v semifinále Bohemians Praha na lavičce s Bedlou Jedličkou, i když ve skupině Spartakovci celkového vítěze turnaje Bohemku porazili 4:3.Spartakovci v souboji o třetí místo zdolali WIZARDS Praha 9:1 a přivezli do Pejru Pohár a bronzové medaile.Detailní informace k jednotlivým zápasům uveřejním později.Výsledky a podrobnosti na www.opengame.cz. Fotky z turnaje.
| 25.06.2012 | 09:56 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1453x | komentáře: 3x |
Turnaj Regionálních výběrů mladších žáků
V sobotu 19.května 2012 v Pardubicích v nafukovací hale Sokola odehrály týmy Výběrů krajů Vysočina,Pardubického kraje, Královéhradeckého kraje a Jihočeského kraje turnaj Regionálních výběrů mladších žáků.V týmu Vysočiny hráli Spartakovci Kryštof DUCHAN , Petr KUBÍČEK ,Adam PATÁK a Viktor VLACH.Tým Vysočiny porazil tým Pardubcikého kraje 6:2 , dále porazil tým Královéhradecké kraje 6:4 a prohrál pouze v derby s týmem Jihočeského kraje 7:8.Tým kraje Vysočina předvedl na turnaji rychlý technický florbal.Kryštof Duchan vyhrál vloženou soutěž v samostatných nájezdech. Fotky z turnaje. Mladší žáci SPARTAKU zakončí sezónu na mezinárodním turnaji OPENGAME v Brně (zúčastní se 30 týmů mladších žáků)od 22.do 24.června.Los turnaje OPENGAME vybral Spartakovcům do základní skupiny atraktivní soupeře:BOHEMIANS Praha,DDM TJ Znojmo, TORPÉDO Havířov a TSUNAMI Záhorská Bystrica.
| 21.05.2012 | 20:35 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 2020x | komentáře: 1x |
Mladší žáci vyhráli i poslední turnaj sezóny
12.turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků vyhráli ve světle oslav postupu A.týmu SPARTAKU do První Ligy v Pelhřimově dne 29.dubna 2012 Spartakovci s přehledem. Sérii turnajových vítězství v sezóně 2011-2012 uzavřeli dvěma třinácti gólovými příděly soupeři z Okříšek. V průběhu sezóny vyhráli Spartakovci nejvíce turnajů ze všech dvanácti účastníků Ligy Vysočiny mladších žáků. Na všech 11-ti turnajích se Spartakovci probili do finále a vyhráli celkem 8 turnajů.Koncem června se zúčastní mladší žáci turnaje OPENGAME v Brně , kde změří síly s 30 týmy mladších žáků v kategorii U13.Fotky z turnaje a z ukončení sezóny.
| 30.04.2012 | 17:18 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1389x | komentáře: 0x |
Finále bylo pro mlže krátké
Na 11.turnaji Ligy Vysočiny mladších žáků uhráli 24.03.2012 Spartakovci 2.místo.Bez několika hráčů základní sestavy, s vylosovaným brankářem z pole, se čtyřmi fanoušky v zádech,pouze se sedmi hráči do hry ,se zraněnou rukou kapitána pádem z kola a s cílem prodloužit vítěznou sérii turnajů vyrazili mlži do krajského města. Fotky z turnaje v Jihlavě.
| 25.03.2012 | 12:34 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1450x | komentáře: 0x |
Mladší žáci vítězí na turnaji v Třešti
10.turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků vyhráli 11.března 2012 v Třešti Spartakovci. Série turnajových vítězství mlžů pokračuje.Turnaj se hrál v malé tělocvičně , která byla snad ještě menší než minule.Turnaj začal se zpožděním z důvodu dopravní nehody rozhodčích při cestě na turnaj.V průběhu turnaje mužstvo mlžů Spartaku pracovalo dobře.Všechna utkání mužstvo na turnaji vyhrálo. Jedinou kaňkou na vystoupení na turnaji bylo udělení desetiminutového osobního trestu hráči Kubíčkovi za nesportovní chování ve finále turnaje. Fotky z turnaje v Třešti.
| 12.03.2012 | 12:42 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1377x | komentáře: 0x |
Mlži v Třebíči znovu vítězní
9.turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků vyhráli 12.února 2012 v Třebíči opět mlži Spartaku.Arktická noc před turnajem vyvolala technické problémy dieselového motoru se zmrzlou naftou a Spartakovci „doskákali“ do Třebíče těsně před prvním zápasem. Na celém turnaji chyběla mužstvu však herní pohoda. Šesté turnajové vítězství v sezóně bylo více dílem bojovného ducha než kombinační převahou ve hře.Nemoci hráčů a silné mrazy způsobily nízkou účast hráčů na mnoha trénincích před turnajem.V kvalitě hry na turnaji se tréninkové absence plně zobrazily. Fotky z turnaje v Třebíči.
| 13.02.2012 | 09:22 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1380x | komentáře: 0x |