logo

Mlži v Třebíči znovu vítězní

(Družstva: Mladší žáci)

Mlži v Třebíči znovu vítězní 9.turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků vyhráli 12.února 2012 v Třebíči opět mlži Spartaku.Arktická noc před turnajem vyvolala technické problémy dieselového motoru se zmrzlou naftou a Spartakovci „doskákali“ do Třebíče těsně před prvním zápasem. Na celém turnaji chyběla mužstvu však herní pohoda. Šesté turnajové vítězství v sezóně bylo více dílem bojovného ducha než kombinační převahou ve hře.Nemoci hráčů a silné mrazy způsobily nízkou účast hráčů na mnoha trénincích před turnajem.V kvalitě hry na turnaji se tréninkové absence plně zobrazily. Fotky z turnaje v Třebíči. [==konec_ukazky==] 9.turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků-Třebíč. Sestava Spartaku:v brance Alan Rufer 1.lajna Paták,Novotný, Duchan,Křemelová 2.lajna Katolický ©, Mastný,Kubíček,Vlach,Kozler Konečné pořadí turnaje:1.Pelhřimov 2.Okříšky 3. SK JeMoBu 4.Třebíč 1.zápas Spartak : SK JEMOBU 7:5 (0:0, 4:2,3:3) Po rozmrznutí v první třetině si vytvořili mlži náskok ve druhé třetině. Po slibném vedení však několik nepodařených rozehrávek v poslední třetině dalo zbytečně šanci soupeři na zvrat v utkání. 2.zápas Spartak:Snipers Třebíč 8:5(3:0,3:3,2:2) Bez přestávky následoval další zápas s domácími.V zápase Snipers potřebovali vyhrát, aby si zachovali naději na finále turnaje.Po jednoznačné první třetině domácí Snipers přitvrdili, jako vždy, zraněním dvou hráčů rozhodili rozehrávku Spartaku, ale zaskakující náhradníci ve hře obstáli a udrželi náskok až do konce utkání. 3.zápas Spartak: PSKC Okříšky 6:7 (3:4,2:1,1:2) Okříšky bojovaly pouze v pěti hráčích v celém turnaji.Předchozí výsledky nastavily situaci tak, že jedině vítězství umožnilo Okříškám se probít do finále. Okříšky svého cíle dosáhly a Spartak prohrál jen o gól a do finále turnaje postoupil také.Ze strany Spartaku to bylo utkání plné chyb a hráči si nebyli schopni přihrát a zakombinovat. FINÁLE Spartak : PSKC Okříšky 6:5 (1:3,3:0,2:2) Před finále byla dohodnuta jasná taktika - nedovolit soupeři se dostat do vedení.Nu úplně se to nepovedlo a po minutě hry prohráváme pouze 0:2.Následuje time out a redukce sestavy.Snižujeme a ve druhé třetině jdeme poprvé do vedení. Soupeř bojuje z posledních sil.Ve třetí třetině vybojují Okříšky opět krátce vedení ve finále , ale Spartak rychle vyrovnává, aby strhl vítězství v poslední minutě finále na svou stranu. Unavený soupeř bojoval hrdinsky ze všech sil a využíval každou šanci ke skórování.Spartakovci naopak nastřelovali tyče ,brankáře a nedávali jasné šance.Finále bylo napínavé do posledních sekund. Za Spartak na turnaji celkem : Paták(3+6)Duchan (8+0)Vlach(5+3)Novotný(4+2)Mastný (3+2)Kubíček (4+0)Křemelová(0+2)Katolický (0+1)
| 13.02.2012 | 09:22 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1382x | komentáře: 0x |