logo

Mladší žáci vítězí na turnaji v Třešti

(Družstva: Mladší žáci)

Mladší žáci vítězí na turnaji v Třešti 10.turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků vyhráli 11.března 2012 v Třešti Spartakovci. Série turnajových vítězství mlžů pokračuje.Turnaj se hrál v malé tělocvičně , která byla snad ještě menší než minule.Turnaj začal se zpožděním z důvodu dopravní nehody rozhodčích při cestě na turnaj.V průběhu turnaje mužstvo mlžů Spartaku pracovalo dobře.Všechna utkání mužstvo na turnaji vyhrálo. Jedinou kaňkou na vystoupení na turnaji bylo udělení desetiminutového osobního trestu hráči Kubíčkovi za nesportovní chování ve finále turnaje. Fotky z turnaje v Třešti. [==konec_ukazky==] 10.turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků-Třešť. Sestava Spartaku:v brance Alan Rufer 1.řada Katolický ,Kalina,Kubíček,Vlach© ,Rousek 2.řada Paták,Novotný, Duchan,Křemelová,Kozler Konečné pořadí turnaje:1.Pelhřimov 2.Snipers Třebíč 3.FbŠ Jihlava 4.Třešť 1.zápas Spartak : Snipers Třebíč 2:0 (1:0, 0:0,1:0) Opatrný výkon obou mužstev.Spartak vycházel z dobré rozehrávky, byl aktivnější a soupeře před svou svatyni často nepouštěl.Čisté konto udržel Rufer v brance.Branky vsítili Vlach a Duchan. 2.zápas Spartak: Třešť 12:2(2:0,6:1,4:1) Bez přestávky následoval další zápas s domácími.V zápase dominoval Spartak a branky utěšeně přibývaly. Střelecky se prosadila Gábina Křemelová se čtyřmi brankami, třech branek dosáhl Vlach. 3.zápas Spartak: FbŠ Jihlava 3:1 (0:1,1:0,2:0) Jihlava musela vyhrát, aby si udržela naději na účast ve finále, naopak Spartak nesměl prohrát ,aby o finále nepřišel. Jihlava vrhla vše v první třetině do útoku a šla do vedení 1:0. Spartakovci v dobrém florbalovém zápase mákli,bojovali a ve druhé třetině srovnali. Ve třetí třetině Spartak pokračoval v dobrém výkonu, ale i Jihlava se nechtěla naděje na finále vzdát. Spartakovci dvěma góly rozhodli zápas a do finále Jihlavu nepustili. FINÁLE Spartak : Snipers Třebíč 4:2 (0:1,1:1,3:0) Finále bylo drama.Snipers Třebíč chtěli poprvé v letošním roce Spartak porazit. Po dobré kombinaci šli Snipeři do vedení. Spartak byl více na polovině soupeře ,ale skóre se v první třetině již nemění.Spartak nevyužil ani přesilovku ve druhé třetině .Naopak v oslabení po signalizaci autu ve prospěch Spartaku však druhý rozhodčí verdikt prvního změnil a aut přiřknul Sniperům.Spartakovci nedokázali na rychlou změnu rozhodnutí zareagovat, následuje rychlá rozehrávka soupeře před branku, kde neobsazený hráč dostává soupeře do vedení 0:2. Drama pokračuje. Spartak od tohoto sporného momentu přitiskl soupeře před jeho branku a vyvíjí neustálý tlak s cílem zvrátit vývoj utkání, soupeř se do konce utkání již jen brání. Ve druhé třetině snižuje Spartak na 1:2. Napětí zápasu podlehl hráč Kubíček ,oslabuje v kritické chvíli mužstvo, kdy za nesportovní chování dostává osobní desetiminutový trest a do konce utkání se již na palubovce neobjeví. Drama finále vrcholí ve třetí třetině. Spartak svírá Snipery před jejich brankou a pouze odpálení míčku z brankové (či zpoza brankové) čáry zabrání Spartaku ve vyrovnání. Soupeř je za hraní v brankovišti potrestán trestným nájezdem.Vlach udrží v rozhodné chvíli chladnou hlavu a střelou nad pravou ruku brankáře penaltu proměňuje.Je vyrovnáno 2:2. Spartak však v tlaku na branku soupeře nepolevuje.Snipeři se nemohou ze sevření vysmeknout a tlak Spartaku dále sílí.Dvě pěkné branky z tlaku Spartaku znamenají vítězství v turnaji , které si Spartakovci za bojovnost a koncentrovanou hru nejen ve finále zasloužili.Ve finále přispěl k vítězství dvěma brankami Duchan a důležitý nájezd proměnil Vlach. Spartak vyhrál sedmý turnaj z dosavadních deseti turnajů.V Třešti odvedlo mužstvo dobrou práci, dvě utkání mužstvo otočilo ve svůj prospěch a celkové skóre turnaje 21:5 svědčí o dobré rozehrávce bez zbytečných chyb,nepropustné obraně včetně zákroků brankáře a prosazení útočníků na malinkatém hřišti.
| 12.03.2012 | 12:42 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1379x | komentáře: 0x |