logo

Strži na vítězné vlně

(Družstva: Starší žáci)

Strži na vítězné vlně Zápasy 5-tého až 8-mého kola Ligy Vysočiny starších žáků odehráli strži mimo domácí palubovku a nenašli v zápasech přemožitele. V Třebíči porazili 28.října ve státní svátek TORNÁDO DDM JEMNICE 12:8,remizovali s domácími SNIPERS Třebíč gólem soupeře 3 vteřiny před koncem zápasu 4:4.V neděli 10.listopadu v Třešti porazili FBŠ Jihlavu 6:4 a ZŠ Jaroměřice n/R JeMoBu B 13:4. V neúplné tabulce jsou Spartakovci se dvěma zápasy k dobru zatím na čtvrtém místě - 5 výher,1 remisa a 2 prohry.Příští kolo odehrají strži 24.11. doma s posledními hrošíky ze Ždáru n.S. a leaderem tabulky z Okříšek. [==konec_ukazky==] 5.kolo Spartak : Tornádo DDM Jemnice 12:8 (5:6,4:1,3:1) Zápas začal první "střeleckou" třetinou, kdy se soupeři pravidelně střídali ve skórování a za třetinu padlo 11 gólů. Spartakovci pak začali více bránit. Od druhé třetiny tahali za delší konec a soupeře před Kociánovu branku již moc nepouštěli. - hurá styl v 1.třetině ,chyby v komunikaci + návrat ke bránění ,florbalová převaha ve druhé a třetí třetině Sestava Spartaku : v brance Kocián-Kalina (1+2), Katolický (0+1), Novotný, - Vlach (4+0) Kubíček(C) (4+1),Kozler (1+0), Duchan (1+0), Rousek 6.zápas Spartak : Snipers Třebíč 4:4 (1:1,2:2,1:1) Velmi vyrovnaný zápas.Domácí vedli jen ve druhé minutě první třetiny. Spartak postupně vždy vedl o jednu branku , ale domácí vždy dokázali srovnat. Utkání ovlivnilo celkem 5 vyloučení , z toho hráli domácí pěti minutovou přesilovku za úder hokejkou do hlavy při přendávání hokejky přes hlavu.I když Spartakovci po většinu utkání vedli, neudrželi vedení a tři vteřiny před koncem domácí vyrovnali.Za odvedený výkon by asi Spartakovcům slušelo vítězství.Za mnoho neproměněných šancí a zvonících tyčí přišel trest v posledních vteřinách zápasu. Průběh zápasu ovlivnila také zdravotní indispozici kapitána Kubíčka, který pomohl mužstvu jen ve třetí třetině. + hra v oslabení, bojovnost pouze se sedmi hráči v poli na střídání - ztráta vítězství tři vteřiny před koncem zápasu Sestava Spartaku : v brance Kocián-Kalina (1+2), Katolický (0+1), Novotný, - Vlach (4+0) Kubíček(C)(4+1),Kozler (1+0), Duchan (1+0), Rousek Zápas očima soupeřů. 7.zápas Spartak :FBŠ Jihlava 6:4 (0:0,3:3,3:1) Jihlava do zápasu vstupovala s tím, že doposud v Lize nenašla přemožitele. Spartakovci však po většinu utkání kontrolovali balonek, kombinovali a soupeře drželi v uctivé vzdálenosti od vlastní branky.Bohužel ale branky dávala do poloviny zápasu pouze Jihlava , kdy šla střelami z dálky do vedení 3:1. Druhá polovina zápasu byla herně i výsledkově již plně pod kontrolou Spartaku. Jihlava ještě stačila dorovnat na 4:4 ,ale Spartak odskočil na konečných 6:4 (druhá polovina zápasu 5:1 pro Spartak). Některé zbytečné zákroky hráčů Jihlavy ve hře a zvláště v konci utkání neměly bohužel s florbalem pranic společného...škoda kaňky na sportovně pěkném zápase. + florbalovost,statečnost,otočení vývoje skóre zápasu Sestava Spartaku : v brance Kocián - Kalina ,Paták (1+0),Novotný - Vlach (0+2) Kubíček(C)(1+0), Mozr, Katolický (1+0), Duchan (3+1), Rousek 8.zápas Spartak : ZŠ Jaroměřice n/R.-SK JeMoBu B - 13:4 (5:1,2:3,6:0) Kombinační hra v první třetině vedla k tomu, že Spartakovci šli do vedení nad soupeřem , které získal v předchozím zápase své první vítězství v Lize nad silnou Bystřicí n.P. Druhá třetina byla ve znamení sólových akcí Spartakovců a zvednutí hlavy soupeře a korekci skóre. Návrat k přihrávkám a pohybu ve třetí třetině vedl k navyšování náskoku, když soupeř sice ohrozil Kociánovu branku ,ale Ondra udržel čisté konto ve 3.třetině a zlikvidoval i penaltu. + hra v 1. a 3. třetině - hra ve 2.třetině, neproměňování šancí Matěje Rouska,komunikace na střídačce Sestava Spartaku: v brance Kocián - Kalina(1+1),Paták (0+2),Novotný - Vlach (1+1) Kubíček(C)(5+2), Mozr(3+0), Katolický (1+1), Duchan (2+1), Rousek
| 10.11.2013 | 19:13 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1041x | komentáře: 0x |