logo

Starší žáci začali v novém roce v Bystřici n.P.

(Družstva: Starší žáci)

Starší žáci začali v novém roce v Bystřici n.P. V neděli 6.1.2013 odehráli v Bystřici n.P. starší žáci zápasy v Lize Vysočiny. V prvním zápase nového roku porazili 2.tým tabulky SK JeMoBu,ale ve druhém zápase s domácími ASK Bystřice n.P. ztratili remízu pouhých 12 vteřin před koncem. Příští kolo odehrají strži na domácí palubovce v neděli 20.ledna 2013. Fotky ze zápasů v Bystřici n.P. od fotografa pana Jiřího Vlacha. [==konec_ukazky==] 11.zápas Spartak : SK JeMoBu 10:6 (3:0,4:1,3:5) Spartaku se proti technickým hráčům JeMoBu dařilo. Ve druhé třetině byl Spartak v desáté minutě ve vedení 7:0. Pak následovala ztráta koncentrace Spartakovců,nedůraz ve hře a soupeř zvedl hlavu.Posledních 15 minut hry skončilo ve prospěch soupeře 3:6. Dobře zachytal Blažek, který kryl ve druhé polovině zápasu těžké střely a nedovolil soupeři zápas zdramatizovat. + dobrý herní projev v 1.polovině zápasu,výkon brankáře - chyby na útočné polovině hřiště,výpadek ve třetí třetině Sestava Spartaku : v brance Blažek Šafrata (2+1),Vlach (1+2), Mazáč(1+2),Novotný(2+0), Duchan(2+0), Paták(0+2), ,Kubíček©(1+0)Dohnal(1+0), Horský (0+1), Katolický 12.zápas Spartak :ASK Bystřice n.P. 5:7 (3:1,1:2,1:4) Spartakovci do druhého zápasu dne nastupovali po „gastronomických orgiích“ zkušených hráčů ,kteří zkonzumovali těsně před utkáním nepřiměřené množství hranolků apod. v bufetu.Na pohybu hráčů, zvláště ve druhé polovině utkání, se tato gastronomická „sebevražda“ plně podepsala a přímo se odrazila ve výsledku utkání!? Domácí tým ASK Bystřice n.P. zvolil proti Spartaku vyčkávací obrannou taktiku.Nikam nespěchal a čekal na chyby. Spartakovci bušili do uzavřených vrat,nedařilo se jim překonat obranu , zvláště výborného brankáře domácích, ani z těch nejvyloženějších šancí.Spartak nastupoval do poslední třetiny s vedením 4:3 a možná si Spartakovci mysleli , že už to dohrají, i když někteří s plným žaludkem sotva chodili. V počátku 3.třetiny Spartakovci mohli odskočit v přesilovce do vedení o dva góly , ale naopak v přesilovce inkasovali a soupeře gól v oslabení nakopl ke spanilé jízdě, kdy se následně dostal poprvé do vedení 4:5. Spartakovci ještě popotáhli a srovnali na 5:5. Spartak převzal znovu taktovku,ale výborné šance před brankou domácích zůstaly nevyužity a přišel zákonitý trest .Po time outu domácích v posledních vteřinách se snažil Spartak strhnout vítězství na svou stranu ,ale chyba na polovině hřiště dovolila soupeři rychlý brejk a 12 vteřin před koncem domácí rozhodli o vítězství. V posledních 12-ti vteřinách zkusil Spartak power play ,ale ihned po prohraném bully soupeř pečetil do prázdné branky. + solidní florbalový výkon v první třetině - „gastronomické šílenství“ před zápasem, neschopnost zahrát přesilovku, zbytečná chyba vedoucí ke ztrátě bodu v konci zápasu Sestava Spartaku : v brance Blažek Dohnal(1+1), Horský (1+1),Paták(1+0),Vlach (1+0), Šafrata (1+0), Katolický (0+1), Duchan,,Kubíček©,Mazáč,Novotný
| 07.01.2013 | 10:14 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 1078x | komentáře: 4x |