logo

Starší žáci si přivezli z Přibyslavi jeden bod a nadílku od týmu Okříšek

(Družstva: Starší žáci)

Starší žáci si přivezli z Přibyslavi jeden bod a nadílku od týmu Okříšek Starší žáci v Lize Vysočiny na Zlatou neděli bojovali v Přibyslavi s Jemnicí a Okříškami. Z Přibyslavi si přivezli jeden bod za remízu s Jemnicí a trocha dárečků od Okříšek vedoucího týmu Ligy.Po polovině sezóny jsou strži ve středu tabulky na šestém místě s bilancí čtyř výher, dvou remis a čtyřech proher a vyrovnaným skóre 77:76. Strži přejí všem Hezké vánoce a vše dobré do nového florbalového roku 2013. Fotky ze zápasů v Přibyslavi od ing.Josefa Kuly. [==konec_ukazky==] 9.zápas Spartak : Tornádo Jemnice 7:7 (2:1, 3:3,2:3) Tornádu chtěli Spartakovci oplatit v odvetě porážku z prvního zápasu.V průběhu zápasu Spartak se dostal vždy do vedení o jednu branku , aby záhy Jemnice vyrovnala. V poslední třetině Jemnice poprvé vedla 6:7 , ale Spartak 27 sekund před koncem zápasu vyrovnal na spravedlivějších 7:7. Poslední ligový bod v roce 2012 získal Spartak po solidním výkonu, častěji kontroloval míček a ohrožoval brankáře soupeře.V brankovišti klečel nezkušený brankář Spartaku a některé góly Jemnice docílila velmi lehce. + dobrý herní projev v průběhu celého zápasu, bojovnost a vyrovnání v poslední minutě - chyby v rozehrávce, špatné krytí soupeře v blízkosti branky Sestava Spartaku : v brance Nenáhlo Kubíček(2+2),Mazáč(2+1), Dohnal(2+0), Vlach© (0+2),Duchan(1+0),Novotný,Habáň , Mozr,Kozler 10.zápas Spartak : Okříšky 5:18 (0:3,3:6,2:9) Spartakovci do druhého zápasu dne nastupovali po nevybíravém chování některých hráčů během pauzy v kabině mezi zápasy k sobě navzájem v nepřítomnosti trenéra, jež vyvrcholilo neadekvátním napadením jednoho z hráčů. Napadený hráč byl naštěstí zdravotně brzy v pořádku. Proti „basketbalovému NBA“ dream týmu Okříšek s průměrnou výškou cca 203 cm,který v sezóně neokusil ani jednou porážku v ligovém utkání, si nedělali Spartakovci mnoho nadějí na dobrý výsledek. Průběh utkání však nebyl ze strany Spartaku po dvě třetiny vůbec špatný. Dvě třetiny byl Spartak Okříškám herně rovnocenným soupeřem, bojoval, dobrým pohybem napadal rozehrávku soupeře a vánoční nadílku nestačili Spartakovci brzdit až v poslední třetině. + bojovný a florbalový výkon proti leaderovi soutěže do konce druhé třetiny - špatné vztahy mezi hráči v týmu,neodůvodnitelné agresivní chování členů týmu mezi zápasy k sobě navzájem - rezignace na průběh zápasu v poslední třetině, nepokrytí střelců soupeře na obranné polovině v poslední třetině Sestava v brance Nenáhlo Duchan(1+2),Dohnal(0+3),Kubíček(2+0),Mazáč(2+0),Vlach©,Novotný,Habáň,Mozr,Kozler Zápas očima soupeřů z Okříšek.
| 17.12.2012 | 10:49 |
| vložil: Paty st. | přečteno: 970x | komentáře: 0x |