logo

Všechny body béčka zůstaly doma

(Družstva: Muži B)

V Pelhřimově se letos poprvé představilo béčko mužů. Dvě výhry znamenají pro tým posun do čela třetiligové tabulky. [==konec_ukazky==] Spartak Pelhřimov B - SK Rakeťáci Bechyně 6:4 (2:1, 3:2, 1:1) Do utkání jsme vstoupili výborně a už po 15 vteřinách jsme vedli po brance Bíny 1:0. Ale opět po naší chybě soupeř v polovině třetiny vyrovnal. V čase 14:52 opět skóroval Bína a tak jsme šli do šaten s vedením 2:1. Druhá třetina začala v naší režii a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. V sedmé minutě zvýšil Běhounek už na 3:1. Ale po vyloučení Patáka st. Jsme inkasovali v oslabení a stav byl 3:2. O té doby byl zápas opět v našich rukou a po brankách Bíny a Buřiče už bylo skóre 5:2 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se soupeř měl ve vzchopit a se zápasem něco udělat. Ale opak byl pravdou. Polevili jsme v koncentraci a před koncem třetiny soupeř snížil a dostal se do zápasu. Hned ve druhé minutě 3 třetiny soupeř snížil na rozdíl jediné branky a bylo tu opět drama, jako v minulých zápasech kdy jsme nedokázali udržet nadějné vedení. Soupeř bojoval celou třetinu o vyrovnání, kterého se naštěstí nedočkal. Konečnou podobu výsledku dal Bína až v poslední minutě do prázdné branky při powerplay Rakeťáků. Branky: Bína 4x, Běhounek, Buřič 1x SK Cosa Nostra - Spartak Pelhřimov B 3:16 (0:3, 2:5, 1:8) K tomuto zápasu není moc co říci. Soupeř celý zápas působil odevzdaně a po většinu zápasu se nepodíval ani na naší polovinu. Výše výsledku tak hovoří za vše. Rád bych ale připomněl, že i proti takovému soupeři jsme inkasovali zbytečné 3 branky a nevyvarovali jsme se chyb v obraně. Branky: Maršík 3x, Paták J. 3x, Buřič 2x, Bína 2x, Čech 2x, Paták M. 2x, Březina, Kos 1x Nakonec bych chtěl poděkovat všem hráčům, že mě i nadále udrželi v roli kapitána a hráčům A-týmu za výraznou podporu. Autor: Martin Nesvačil
| 26.10.2009 | 23:00 |
| vložil: nesva | přečteno: 1168x | komentáře: 0x |