logo

Sobotní Střelnice

(Družstva: Muži B)

Sobotní Střelnice Spartak Pelhřimov B v sobotu odehrál další 2 zápasy doma. Tentokráte na domácím oraništi Pelhřimov dokázal vsítit 33 gólů a tímto potvrdil svou roli lídra ligy. Pojďme se tedy za těmito zápasy a góly v pár řádcích poohlédnout. Ještě před ohlednutím, bych se ale chtěl omluvit všem autorům překrásných gólů. Jelikož 33 je poměrně velké číslo, opravdu si nepamatuji jak všechny góly padly – nejsem Superman :-) [==konec_ukazky==] Spartak Pelhřimov B vs. Snipers Třebíč B 16:7 - zápis Zápas začíná v 09:00 místního času a většina hráčů byla spíše stále v posteli, než-li na hřišti. Avšak muži v bílém začali dobře, když v čase 00:40 trefuje k tyči Libor Čechů. Ve 3.minutě se trefuje Jarda Blažek, a o minutu a půl později prostřelil síť hostů domácí “Sniper, Shooter, Zametač“ - jak chcete - Jiří Žák. O 20 vteřin později se trefuje Knězů. Skóre na tabuli je tak v 7. minutě 4:0. O půl minuty později a dále ještě v 9. mintě však přichází zásahy hostí. Ve 13. minutě se trefuje Paták M. a upravuje tak na konečných 5:2 po první třetině. Druhá třetina začíná lépe pro hosty, když se trefují v první minutě. To si však nenechá líbit Blažek J. a o dvě minuty později opět posílá projektil do hostující brány. Poté se trefuje znovu Žák a Čech dokonce 2x(dovršuje tak hattrick). Hosté přidávají také dvě branky a tak je stav po dvou třetinách 9:5. Třetí třetinu rozbalili domácí klucí ve velkém stylu, trefuje se místní kouzelník Švrkala a to hned 2x, místní palič Knězů 2x (dovršuje tak hattrick),a nechybí ani “shooter“ Žák (dovršuje hattrick), trefuje se opět i právník Paták, a nakonec si hattrick vystřílel i oddílový účetní Jaroslav Blažek. Soupeř dal pouze dva góly a zápas tak končí výsledkem 16:7. + 4 vstřelené hattricky - útočení ve 4 lidech, bránění standartních situací, nesmyslné povídání s rozhodčími Body: Kos Martin (0+6), Žák Jiří (3+1), Zrzavý Lukáš (0+3), Knězů Jan (3+1), Paták Milan (2+1), Čech Libor (3+0), Blažek Jaroslav (3+2), Kučera Jiří (0+0), Švrkala Marek (2+0) Spartak Pelhřimov B vs. SK Juvenis Přibyslav 17:2 - zápis Tohoto zápasu se nezúčastnil Švrkala z důvodu rodinné párty, a na jeho místo tak přišla legenda oddílu Piller Martin. Od začátku utkání bylo jasné, kdo je lepší. V první třetině se postupně prosadili Piller, Zrzavý, Blažek J. a Žák Jiří. Druhá třetina také v roli Pelhřimova, góly dávají postupně Piller, Kučera J., Blažek J., Knězů, a opět uzavírá Žák. Ve třetí třetině Pelhřimov kontroluje balonek a přidává další “fíky“ autory jsou Čech, Zrzavý, 2x Knězů (dovršuje hattrick), Kos (ano Vážení přátelé, je to neuvěřitelné, ale Pták dává gól ! nutno podotknout, že chtěl nahrávat, ale to je vedlejší, prostě krásný padáček přímo do brány), dále Žák, Paták M., no a tečku za vším dělá kdo jiný, než hráč Jiří "Střelec" Žák, který střílí opět hattrick (tentokráte ještě + 1) a touto trefou uzavírá vcelku povedený domácí turnaj. Pelhřimov dostal pouze dva góly během celého zápasu, které si vážně nevybavuji. Konečný stav je tedy 17:2. Tento odstavec bych chtěl věnovat hlavně spoluhráčům Jendy Knězů, který byl tento zápas zvolen jako jednoznačně největší palič. Ikdyž v tomto zápase zaznamenal znovu hattrick, všechny Vás prosím, nahrávejte mu jen přihrávky skákavé vzdušné a těžké. Co jde přímo do prázdné “svatině“ netrefuje – asi mu to přijde moc jednoduché. Ale Knězi, vždyť to není ostuda ! :-D + 2 hattricky, kombinace v druhé třetině - chozenka první třetinu a neproměňování vyložených šancí Body: Kos Martin (1+5), Žák Jiří (4+1), Zrzavý Lukáš (2+2), Knězů Jan (3+0), Paták Milan (1+2), Čech Libor (1+1), Kučera Jiří (1+1), Blažek Jaroslav (2+2), Piller Martin (2+0) Fotografie z utkání od pana Patáka. Děkujeme! B tým si dnešními 6 body zajistil už nikým neohrožené vítězství ve 3. lize mužů - divzize V - tabulka a výsledky. Gratulujeme Autor: Lukáš Zrzavý
| 31.03.2012 | 21:23 |
| vložil: zrzi | přečteno: 1555x | komentáře: 0x |