logo

Rozdávání florbalové radosti B-teamu v Kaplici VOL. 2

(Družstva: Muži B)

Po domácích zápasech se B-team vydal na „oblíbenou“ štaci do Kaplice. Po nervózní domluvě kdo jede a nejede nás nakonec vyráží na béčkové poměry luxusní počet 11 lidí do pole a posila – Áčkový gólman Kenny. [==konec_ukazky==] Spartak Pelhřimov „B“ - FBC Český Krumlov – 11:7 (3:0, 5:4, 3:3) Podobně jako již jednou v této sezóně se potkáváme s Krumlovem na malém hřišti v Kaplici. Jediným rozdílem je poloviční změna v dvojici rozhodčí. Vstup do zápasu je v naší režii a po přesné Kotenově střele z vlastní poloviny hřiště vedeme 1:0. Do konce první třetiny přidá dva přesně zásahy s chutí hrající Hendrych. Na začátku druhé třetiny soupeř snižuje na 1:3 po individuální akci a střele na bližší tyč. Náš brankostroj však nebrzdí a během prvních 5 minut přidáváme další 4 branky a navyšujeme náskok na 7:1. Nejprve se po pěkné kombinaci s Podařilem trefuje Žák. Následně využíváme špatné rozehrávky soupeře a Kovář trefuje přesně do šibenice. Další kombinací zakončuje Jirků a Hendrych následně přidává gól z malého brankoviště. Následně však přichází klasické uspokojení a po nedůslednostech v bránění dáváme soupeři šanci na snížení. Ten touto příležitostí nepohrdá a snižuje na 3:7. V 27 minutě nařizuje po sekání rozhodčí trestné střílení, které po kličce Blažek. Na začátku třetí třetiny soupeř sníží až na rozdíl 2 gólů a snad i toto nás vyburcuje ke zvýšené aktivitě a Jirků po nahrávce od Kotena využívá přesilovku. Do konce zápasu přidává po backhandové střele druhou branku Kovář a Hendrych završí svůj gólový účet na 4 brankách. Spartak Pelhřimov „B“ - PSKC Okříšky-Kněžice – 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) Utkání proti aspirantovi na postup a aktuálně vedoucímu týmu tabulky bylo velmi vyrovnané. Zápas rozhodovaly přesilovky a oslabení a to rozhodně nejsou naše nejsilnější stránky. Proč, to nemusím psát.. V první třetině máme výhodu přesilové hry, která se však po krátké chvíli mění na nevýhodu. Po souboji na hranici pravidel je Čech obrán o míček a soupeř zakončuje přečíslení 2:1 do prázdné brány. Ve druhé třetině si pak Žák spletl florbal s lakrosem, rozhodčí však pro tuto změnu pochopení neměli a zákrok ocenil 2 minutami:-). Přesilovku se nám podaří ubránit, ale chybou (prý mojí :-( ) hned po jejím konci soupeř zvyšuje na 2:0. Od druhé třetiny má náš výkon stoupající tendenci. Bohužel v soupeřově síti skončily i přes řadu 100% šancí ve třetí třetině pouze dva balonky, vždy po spolupráci Jirků s Čechem. Škoda, že náš výkon nebyl v celém zápase stejný jako v poslední třetině, to bychom mohli radosti rozdat ještě o trochu více. 3. liga mužů - divize V: výsledky, tabulky, statistiky atd.. sestava: Venkrbec - Čech, Jirků R., Holada, Koten - Jirků J., Žák, Podařil, Kučera st., Kovář, Hendrych, Blažek J.
| 09.02.2014 | 20:45 |
| vložil: Aka | přečteno: 792x | komentáře: 0x |