logo

Další bodový zisk Béčka

(Družstva: Muži B)

Záloha pelhřimovského Spartaku zajížděla k dalším třetiligovým utkáním do Žďáru nad Sázavou. Plný bodový zisk upevnil vedoucí pozici a k zisku titulu mistra 3. ligy stačí záloze z posledních 4 utkání uhrát pouhé 3 body. [==konec_ukazky==]

Spartak Pelhřimov B x FK Santos Třeboň 10:5

Zápas s týmem z Třeboně jsme začali dobře a již v čase 0:20 vedli 1:0. Za minutu a půl jsme přidali druhou branku a vedli už 2:0 a tento výsledek vydržel do konce první třetiny. Ve druhé třetině jsme v čase 1:11 přidali třetí branku a za půl minuty další. Vedli jsme už 4:0, ale soupeři se přesto po našich zbytečných chybách podařilo v čase 7:34 snížit na 4:3. Ale do konce druhé třetiny jsme přidali ještě 4 branky a do třetí šli za stavu 8:3. Ve třetí třetině padly na obou stranách jen 2 branky, takže zápas skončil stavem 10:5. Body: Zrzavý 2+3, Kos 0+4, Knězů 3+0, Čech 3+0, Pech 1+0, Paták 1+0, Kučera 0+1, Švrkala 0+1

Spartak Pelhřimov B x Hippos Žďár n/S. B 9:0

Ve druhém zápase nás čekala záloha domácího Hipposu, která už podle rozcvičky vypadala unaveně. V zápase nás soupeř nenapadal a my měli čas na klidnou rozehrávku. První branku jsme vstřelili v čase 7:53 a do konce třetiny přidali ještě 2 branky. Druhá třetina byla prakticky stejná jako první a my přidali další tři branky a stav byl 6:0. Ve třetí třetině jsme přidali další 3 branky a utkání dohráli bez obdržené branky a výsledkem 9:0. V zápase jsme hráli tři přesilovky z toho jsme využili jednu. V tomto zápase nás může jen mrzet, že jsme „nenasypali“ více branek soupeři, který na tom pohybově nebyl moc dobře. Body: Kos 0+3, Čech 2+1, Paták 2+1,Knězů 2+0, Žák 2+0, Zrzavý 0+2, Pech 0+2, Kučera 1+0 Příští turnaj hraje béčko doma v sobotu 31. března 2012. tabulka a výsledky Autor: Jan Knězů
| 18.03.2012 | 21:59 |
| vložil: knezi | přečteno: 1179x | komentáře: 1x |