logo

Českobudějovická přestřelka B-týmu

(Družstva: Muži B)

V neděli se B-tým vydal po prohře s Táborem na další druholigové utkání s Českými Budějovicemi. Utkání začalo opatrně z obou stran. Českobudějovický tým respektive rozhodčí hru často přerušovali odpískanými fauly za sekání při rozehrávce hostů. [==konec_ukazky==] Domácí tým začal, jak bylo očekáváno, s taktikou střelby z poloviny hřiště a důraznou dorážkou na brankovišti. Toto fungovalo na hostující tým velmi dobře celou třetinu, kterou jsme prohráli v poměru 5:0. Navíc jsme dostali gól ve vlastní přesilovce. Před druhou třetinou jsme si vyjasnili co zlepšit a hra začala fungovat. Doplnili jsme důraz na brankovišti a začali lépe napadat střelu z dálky. Na začátku druhé třetiny jsme dostali rychlý gól. Opět stejná situace a nedůraz na brankovišti. V dvacátéšesté minutě se konečně prosazuje hostující tým. Milan Paták skóruje po asistenci Honzy Kotena. Za chvíli se prosazuje Honza sám - asistence Libor Čech. Následně dostáváme levný gól po chybě při rozehře. A následuje další rychlý gól domácích. Naštěstí jsme dokázali rychle zareagovat a Honza Koten střílí opět gól po asistenci Milana Patáka. Následuje vyloučení domácích za opakované přestupky. Tuto přesilovku hosté využívají, když Vojta Rejzek důrazně dorážel na brankovišti. Vojta hrál údajně rukou (ramenem), ale gól byl uznán. Asistence Honza Tintin Knězů. Hosté si začali více věřit a naopak domácí začali propadat panice. To potvrdil další gól Milana Patáka - asistence Honza Knězů (Tintin byl dnešní zápas při chuti - asi dobrá příprava na PSP). Taktika do poslední třetiny byla hrát dobře ze zajištěné obrany a zkusit dále stahovat skóre na soupeře. Čekalo se, že domácí "vlétnou" do poslední třetiny, aby utkání psychicky opět otočili na svoji stranu. Toto se jim ovšem nedaří. Pelhřimov opět snižuje - Milan Paták a asistence Honza Knězů. Domácí si berou Timeout. Kdo čekal vysvětlování taktiky, jak přerušit rozjeté hosty, ten se mýlil. Domácí se proběhli a zaklikovali si a hurá na soupeře. Za další tři minuty hosté ovšem opět snižují. Jan Knězů a dobře hrající Jirka Holada asistuje. Hosté dobře brání jedinou taktiku domácích - střela a dorážka. Hraje se nahoru dolu. V padesáté třetí minutě se opět prosazuje Jenda Tintin Knězi - asistence Libor Čech. Následně byl vyloučen Vojta Rejzek za blokování hokejky. Myslím, že došlo k omylu a sednout si měl jít Figu. Na konci nás jednou podržela tyč. Tlak Pelhřimova už jsme do konce zápasu nevyužili, a tak odjíždíme s těsnou prohrou. + zvednutí sebevědomí týmu - neproměněné přesilovky, nedůraz na vlastním brankovišti, hra tělem Jan Knězů 5 (2+3), Milan Paták 4 (3+1), Jan Koten 3 (2+1), Libor Čech 2 (0+2), Vojta Rejzek 1(1+0), Jiří Holada 1 (0+1) FBC Štíři Č. Budějovice - Spartak Pelhřimov B 9:8 - on-line rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Kunst 10, Pavel Válek 4 - Ondřej Pech 14, Jaroslav Mareš 19; po třetinách: 5:0, 4:5, 0:3; Statistiky soutěže
| 01.10.2012 | 13:19 |
| vložil: sedak | přečteno: 850x | komentáře: 0x |