logo

Béčko z Litomyšle bez bodů

(Družstva: Muži B)

V neděli vyrazil B-tým mužů do Litomyšle, kde se střetl s tamním týmem o další body. Bohužel bez úspěchu. [==konec_ukazky==] V utkání by měl být favoritem domácí celek, ikdyž to tak první minuty nevypadá. Pelhřimov je od začátku aktivnější a produkuje více střel než soupeř. Do 16. minuty domácí svatyně odolává. Poté si však do domácí obrany udělá výlet Kos a před bránu naservíruje náhru Patákovi, který nemá problém zakončit. O tři minuty znovu zaúřaduje tato dvojice, kdy Kos běží po mantinelu, Paták si odskočí na střed hřiště a přízemní střelou zvyšuje na 2:0. Půl minuty před koncem třetiny přichází vyloučení a domácí hrají přesilovku. Tu dokonce první třetiny i díky gólmanovi Marešovi nevyužívají. První třetina byla jedinou třetinou, kde jsme soupeře přestříleli. Druhá třetina pokračovala přesilovkou Litomyšle, kterou soupeř bohužel po 19ti vteřinách využívá. Hráči Pelhřimova začínají být čím dál tím méně aktivnější a soupeř se začíná prosazovat. Následkem toho v 11. minutě přichází obrat a soupeř se ujímá vedení 3:2. Na to stíháme naštěstí ještě zareagovat a po jednoduchém útoku podél mantinelu a následné příhře od Zrzavého na střed srovnává Bulant. Minutu a půl před koncem druhé třetiny si svou slabší chvilku vybere domácí golman, kdy pustí střílenou příhru z velké vzdálenosti. Po druhé třetině je stav 4:3 pro hosty, avšak naše hra dovoluje soupeři čím dál tím víc ohrožovat naši branku. Soupeř nás v této třetině také přestřílel. Na začátku třetí třetiny inkasujeme gól a soupeř zadělává na drama. Přebírá otěže zápasu a začíná si vytvářet čím dál tím více gólových šancí. Jednu takovou proměňuje ve 12. minutě. Pozdní přístup rovnou u dvou hráčů = vedoucí gól pro domácí. Nakonec se ukázalo, že tento gól je i vítězný, jelikož jsme už nebyli schopni něco za 8 minut vymyslet. Polední minutu jsme zkoušeli power play, ale bez střelby těžko dokážeme vyrovnat. Zápas skončí a my jedem domů bez bodů. Alespoň ta cesta stála za to … + výkon gólmana Mareše, první třetina - nedůraz na našem i soupeřovi brankovišti, složitá rozehra, nepřistupování k hráčům Další zápasy B-týmu se odehrají 24. a 25. listopadu v Trutnově a Náchodě.
| 06.11.2012 | 18:58 |
| vložil: Vašík | přečteno: 716x | komentáře: 0x |