logo

Béčko rozsápalo své soupeře! 43 gólů!!!

(Družstva: Muži B)

Rezerva prvoligového A týmu si zajela zastřílet k Táboru. Vzhledem k tomu, že nastupovala proti dvou nejhorším týmům, dal se očekávat větší než malý příděl branek. A opravdu bylo tomu tak po obě utkání. Mimo Kuchiho (prý to chce s měkkým), který vychytal v jednom zápase nulu, bodoval každý z týmu, což se také nepodaří vždycky. Snad jen Holisovi chyběl alespoň jeden gól, aby se přidal ke svým spoluhráčům více či méně lačných po gólech. Důležité bylo, že se nikdo nezranil a bylo i trochu zábavy, škoda jen, že jí mohlo a mělo být více. [==konec_ukazky==] Tak asi nejzajímavější bylo, že soupeř (Bystřice B)dorazil pozdě, takže se čekalo 20 minut, než se vůbec začalo hrát. Utkání rozhodl dnešní oslavenec Kočka, včera natrénovaným golfovým úderem vymetl pavučiny. Pak se to rozjelo ve velkém, kdy úřadovala hlavně Venci lajna na křídlech s CD a Ravanellim (http://cs.wikipedia.org/wiki/Fabrizio_Ravanelli), kdy hlavně posledně jmenovaný byl po gólech před rodinou lačný! Na konci třetiny se probudil i druhý útok a Brundibár zacílil přesně 7:0. Ve druhé třetině zvlhl střelecký prach i hráčům Spartaku, ale ukecaný Héňa nechal 2x promluvit svou lopatičku. Venca uzavřel stav druhé části na 10:0 a do hospody nejde, asi se mu nechce platit. V té době už měl hattrick Jiřina Šedá. V poslední čtvrthodince se ho dočkal i Héňa a Jiri a opět Jiřina. Ještě se mezi ně vklínil „Prezidento Kůča“. Za zmínku ještě stojí to, že obě oslabení byla ubráněna a v každém se podařilo vstřelit soupeři gól. Konečný stav 17:0! Kuchi 0 (bez gólu)! – Holis 0 (jako, že poctivě bránil a nic netrefil), Kočka 1+0 (vítězný gól – ví, kdy trefit), Kos 0+8 – Žákyňka 6+2 (sob), Jiri 3+3 (snažím se nahrávat), Venca 2+2 (dřu za všechny) – Kůča 1+0 (pojišťovák na 14:0), Héňa 3+0 (jde mi to) a Čmelák 1+1 (ještě porostu). Za sebe, když jsem byl „donucen“ psát těchto pár řádků, děkuji Šedákovi – hlavně ať jsme zdraví. Druhý zápas proti Sklu ze Světlé začalo po asi 10 minutách, aby někteří mohli obšťastňovat své blízké doma. Únava se na hráčích extra neprojevovala. Soupeře načal Venca, kdy se vytočil kolem brány a vymíchal úplně všechno a všechny. Důležitý moment nastal po 7 minutách, kdy byl soupeř vyloučen. Díky 5-ti minutovému trestu Pelhřimov zdvojnásobil své vedení ze 4:0 na 8:0, v té době Jiri „slavil“ hattrick (asi 119 v kariéře). Celkem 9:0! Ve druhé třetině si Spartak vybral i slabší chvilky a 3x inkasoval, ale odpovědět dokázal hned 7x! Šedák také hattrick. Zaúřadovalo i duo oslavenců – Kočka (34 – prozatím svobodný a na kopci má postavený hrad) a „jdu na 50 Kůča“. Stav 16:3! Vincek po třech minutách dosahuje hattricku a přidává se k němu i Čmelák a Héňa. Klapka – Jiri hattrick podruhé! Podařilo se využít i druhou přesilovou hru zásluhou „snad se tam bude tancovat Kůča“. Zápis vyšel akorát, takže 26:3 a jedeme domů. Kuchi 0 (2. bez tří kusů)! – Holis 0+1 (příště už dám gól), Kočka 0+3 (nová hůl umí též nahrávat), Kos 1+8 (dal gól a dodržel tedy slovo) – Žákyňka 5+2 (uklízečka), Jiri 8+4 (oslavím to dvanáctkou), Venca 3+3 (dlouho zase nepojedu…) – Kůča st. 2+0 (mám taky hattrick za dva zápasy), Héňa 3+2 (jde mi to, ale opravdu) a Čmelák 4+1 (vyrostl jsem). Že si zastřílíme (tedy někteří), to se dalo vzhledem k postavení soupeřů předpokládat, že to bude tak moc, jsem už nečekal. Je krása být na vítězné straně, ale je třeba uznat i kvalitu některých protihráčů, na nichž bylo vidět, že to nabalí, i když rozdíl byl propastný. Autor: Kos Martin
| 02.03.2014 | 15:35 |
| vložil: ptak | přečteno: 960x | komentáře: 0x |