logo

Béčko opět doma

(Družstva: Muži B)

Podruhé jsme hráli na naší hopsající palubovce, přičemž soupeřem nám byly celky ze Zhoře a Jindřichova Hradce, které okupují horní půlku tabulky. [==konec_ukazky==] Spartak Pelhřimov B x TJ Tatchenta Zhoř - 5:2 Celé utkání bylo stylem „nahoru dolu“ (ikdyž občas to bylo přemírou jägeru v krvi nebo špatnou částí palubovky). Skóre se otevírá v 8. minutě, kdy do hostující sítě namíří svou dorážku Knězů a pokřtí tak svou novou „kurvu“. Za 4 minuty se prosazujeme znovu, když jdeme do protiútoku a vystřelíme pod horní tyčku. Bohužel se nám zranil náš hobit z obrany Tomáš Koten, který si pochroumal rameno. Do první třetiny stihne soupeř ještě snížit na 1:2. Ve druhé třetině hrozíme spíše mi, ale skóre se mění teprve před koncem na 2:2 (je mi líto, ale ani jeden z obdržených gólů si nevybavuju). Do třetí třetiny jdeme s tím, že nemůžeme podruhé prohrát s takovýmto týmem a při tom se udržet na prvním místě tabulky. Soupeřům začali docházet síly, my jsme více ohrožovali jejich branku a nakonec z toho byly tři branky, kterými jsme zápas rozhodli (jeden gól z přesilovky). Utkání končí vítězstvím 5:2 a dalšími třemi body. Body: Kos (0+2), Fučík (1+1), Knězů (1+0), Zrzavý (1+0), Maršík (1+0), Paták M. (0+1) a Blažek J. (1+0) Spartak Pelhřimov B x FK Slovan Jindřichův Hradec - 4:1 Druhé utkání mělo být podle předpokladů těžší, jelikož Jindřichův Hradec doufá v postup o ligu výše. Zápas začíná špatně, když dostáváme v 1. minutě gól ze zbytečného přečíslení (gól v první minutě dostáváme nějak často!). Naštěstí to je první a poslední gól, co nám tento soupeř v sobotním utkání dal. Za dvě minuty totiž srovnáváme také z přečíslení, kdy se náš Šedivej Zametač opět trefuje do prázdné brány :) Druhá třetina přinesla mnoho šancí hlavně na naší straně, ale nedokázali jsme dobře chytajícího golmana hostí překonat. Vše rozhodně opět až třetí třetina, kdy nás nejdříve za stavu 1:1 zachrání parádním zákrokem Pech a my během tří minut dáváme tři góly a zápas převracíme na naší stranu. Ke konci utkání ještě neproměňujeme trestné střílení, ale nemusí nás to příliš mrzet. Utkání vyhráváme 4:1. Kdybychom byli produktivnější a proměňovali šance, oba zápasy mohli dopadnout s mnohem vyšším skórem z naší strany. Body: Fučík (0+2), Kos (0+2), Kučera J. (2+0), Žák (1+0) a Zrzavý (1+0) Zároveň děkujeme rodičům a fanouškům, kterých se na béčko urodilo nějak více než je zvyekm, a kteří nám byli podporou.
| 10.01.2012 | 20:48 |
| vložil: Vašík | přečteno: 994x | komentáře: 1x |