logo

A pohádky je konec!

(Družstva: Muži B)

V utkání prvního týmu s posledním asi domácí diváci očekávali Na Střelnici brankové hody, kterých se nedočkali. Nicméně, výhry svých hochů ano. Utkání přihlíželo 161 diváků, ale ani naši dva kotelníci se neztratili a po celé utkání byli slyšet. [==konec_ukazky==] Domácí se od prvních minut vrhli do dobývání brány hostů, kterou střežil Kuchař. Na obou stranách hřiště nejprve zvonili tyče. Až po špatné rozehře končí míček v horním rohu brány. Když před přestávkou domácí využijí střelu z otočky ke zvýšení, nevypadá to s hosty úplně dobře. Do druhé části nastoupila konečně bez bázně a hany juniorská letka (Knězů, Zrzavý, Fučík). Hned v první minutě přišla střela z výběhu a dorážka. Bohužel domácí tým svým prvním šťastným gólem znovu skóruje. Střela z třičtvrtě hřiště proskákala do brány. Chvíli na to hosté prohrávají 1:4, špatně (ne)obsazený hráč před bránou. Ovšem za tři vteřiny rezerva snižuje. Vyhraná bule a střela nad nohu. V polovině utkání snižuje Knězů na 3:4 a završuje tím hattrick! Z obrany se Pelhřimov dostal do útoku asi na 4 doteky, Knězů zůstal nepokryt před bránou a trefuje mezeru asi mezi nohy. V těchto chvílích byli hosté na koni. Z tlaku a přesilových her nedokázali více vytěžit. Domácí trestají gólem do šatny druhou šťastnou střelou. Na druhou stranu gól je gól a je jedno, jestli je pěkný nebo ošklivý, náhodný, či dokonale sehraný. Do poslední části do brány nastupuje Mareš. Možnost udělat zápas zajímavějším můžou hosté z další přesilové hry. Tragické zakončení a dobrá domácí obrana jsou proti. Dva slepené góly domácích rozhodují o osudu utkání, které se dohrává v emocích, neboť utkání vedeno všemi směry, jen ne tím správným. Podivné výroky a vyloučení na obě strany jsou toho důkazem. Kosmetickou úpravu dává v oslabení Knězů, pro kterého je to 4. gól v utkání. Díky tomu si mohl udělat alespoň malou radost, kdy „vyhrál“ kanadské bodování a střelce u B týmu - 25+8. Domácí tým měl utkání skoro celou dobu pod kontrolou a přesvědčivě zvítězil. + druhá třetina, 4 góly juniorského útoku - nevyužité přesilové hry, zbytečné vyloučení na konci utkání branky (asistence): 20:18 Jan Knězů (Václav Fučík), 23:41 Jan Knězů (Lukáš Zrzavý), 30:13 Jan Knězů (Marek Švrkala), 59:53 Jan Knězů Slečna u onlinu by měla přemýšlet, co, kam píše, protože její myšlenky čtou lidé a ne opice. Půlku gólů nevidí, protože se nejspíš fotí. Základem sportu není pouze slušné vyjadřování, ale i např. férové chování hráčů navzájem, ale to si musí každý zamést před vlastním prahem. Slečna ještě tahala kačera, když já sportoval, tak snad o tom vím něco málo více než ona. Vyloučení na konci utkání nebylo za sprosté nadávání, jak si tato „vtipná“ slečna mylně myslí, ale to, že jsem s rozhodčím odmítl diskutovat! Pokud to náhodou budeš číst, tak výše máš vysvětlený i výraz skórujícího hráče. Ten gól byl zadostiučinění za „sprosté nadávání“. Doufám, že domácí tým postoupí do první ligy, neb jim to upřímně přeji a znovu se potkáme. Autor: Kos Martin
| 27.03.2013 | 16:45 |
| vložil: ptak | přečteno: 954x | komentáře: 0x |