logo

Z Havířova bez bodů

(Družstva: Muži A)

V úvodním prvoligovém utkání letošní sezóny schytal Spartak debakl na půdě Torpeda Havířov. Ačkoli se po první brance Fučíka zdálo, že by obměněný kádr Pelhřimova mohl těžit z rychlých brejků, nakonec se k nim prakticky nedostal. Soupeř z Havířova si počínal zkušeně a hned v první třetině skóre otočil a postupně si vybudoval rozhodující náskok. Až na pasáž ve druhé části hry, kdy častěji hrozil Spartak, si soupeř bez větších problémů udržoval vedení. [==konec_ukazky==] „Odehráli jsme dnes celkem dobrý zápas, ze začátku se nám těžce dostávalo do sezóny, ale zápas jsme nakonec zvládli a máme první tři body,“ uvedl trenér Havířova Pavel Bezděčík. Hru jeho svěřenců režíroval nestárnoucí Pavel Kožušník, který vymyslel čtyři gólové přihrávky. První prvoligový soupeř Spartaku ukázal, že tým má potíže nejen v obraně, ale také v útoku. Pomalá rozehrávka soupeře ničím nepřekvapila a když už se míček ocitl na holích pelhřimovských útočníků, došlo obvykle k jeho rychlé ztrátě, o čem svědčí pouhých 15 střel. Spartak tak má co napravovat, odrazit se ale může od bojovnosti, která hráčům z Vysočiny rozhodně nechyběla. V jinak v poklidu hraném utkání došlo po tvrdém střetu ke zranění domácího gólmana, jemuž přejeme brzké uzdravení. Florbal PEGRES Havířov - Spartak Pelhřimov 7:1 branky: 4. Richard Kraus, 17. Tomáš Vlach, 19. Vojtěch Mžyk, 26. Adam Fliega, 44. Jakub Kuttler, 51. Dominik Folwarczný, 54. Adam Fliega - 3. Václav Fučík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Jan Piško 4, Pavel Kotula 10 - Zbyněk Venkrbec 29; po třetinách: 3:1, 1:0, 3:0;
| 18.09.2016 | 23:17 |
| vložil: Marrak | přečteno: 510x | komentáře: 0x |