logo

Spartak nestačil na Black Angels

(Družstva: Muži A)

V neděli 6.11.2016 vyrazil Spartak do Prahy k zápasu proti nejlepšímu týmu tabulky Black Angels. Pelhřimov v roli outsidera byl odhodlán prolomit venkovní neúspěšnou sérii proher a odvést si 3 body. K tomu nám přijeli pomoct naši SKVĚLÍ ultras a další fanoušci Spartaku. Za to jim patří obrovské DÍKY. Vytvořili jste nám skoro domácí prostředí. [==konec_ukazky==] První třetinu začali lepší domácí hráči, kteří si vytvářeli více střeleckých příležitostí. Spartak spíše bránil, jak si určil v kabině a vyrážel do protiútoků, které nebyl schopný přesně zakončit. Ve 12.minutě přichází první vyloučení tohoto zápasu na straně domácích. Toto vyloučení byl první náznak, že rozhodčí svojí roli v tomto zápase nezvládají. Pelhřimov v přesilovce dobře rozehrává, ale nedaří se mu střelba. Ke konci přesilovky hosté ztrácejí balon v útočném pásmu, domácí hráč se ho snaží vyhodit do bezpečí, ale nepovedlo se to podle představ, balon na půlce sbírá Blažek a po pár krocích ze středu hřiště trefuje pod ruku domácího gólmana. Využitá přesilovka a stav 0:1. Hráči Pelhřimova se uklidnili a zjišťují, že se dá hrát opravdu s každým. Pouštějí se více do útočení a diváci mohou vidět vyrovnané utkání. Před koncem třetiny si jde odpočinout na trestnou lavici Fučík za bránění ve hře. Domácí hráči se však nedokáží prosadit a Pelhřimov je v oslabení více na míčku. První třetina končí za příznivějšího stavu pro hosty, stav je tedy 1:0. Druhá třetina začíná krátkou přesilovkou pro domácí, kteří ji nedokázali využít. Co se nepovedlo při přesilovce napravuje domácí Votruba, který z půlky hřiště přízemní střelou trefuje Venkrbcovu bránu, stav 1:1. O dvě minuty později je vyloučen hostující Běhounek na 2 minuty za bránění ve hře. Spartak srdnatě brání, ale vteřinu před koncem se prosazuje střelou pod horní tyčku Velechovský, stav 2:1. Možnost odpovědi dostává Pelhřimov po hře rukou Renčína, který odchází odpykat dvouminutový trest. Bohužel Spartak svojí šanci nevyužil, ač měl dost příležitostí vstřelit branku. Další průběh utkání je spíše urputný než oku lahodící. Nějaké náznaky šancí jsou na obou stranách, ale gólmani za svá záda už nepouštějí žádný míček. Stav po druhé třetině je 2:1 pro domácí. Spartak, ač celý zápas hraje na 2 pětky, zkouší ještě zápas otočit ve svůj prospěch, jenže domácí Velechovský je proti a zvyšuje na 3:1 pro Black Angels. V průběhu poslední třetiny pomalu přebírá otěže zápasu domácí celek, který prostřídává minimálně tři lajny. Pelhřimov ztrácí energii a nemá už moc sil na zvrat. To se projevuje v 54 minutě, kdy se prosazuje domácí Nekola dorážkou z malého brankoviště, stav 4:1. V zbytku zápasu už domácí kontrolují vývoj utkání a po většinu času jsou na polovině Spartaku. Ten už neinkasuje a třetí třetina končí za stavu 4:1. S jedním golem se vyhrávat nedá, ale hráči můžou odejít ze hřiště se vztyčenou hlavou za předvedený výkon. Bojovnost a nasazení je příslib do dalších bojů. Tímto bych Vás chtěl pozvat na další domácí utkání, které se hraje 12.11.2016 v hale ZŠ Osvobození od 19:00. Soupeřem bude Ústí nad Labem, které by rádo postoupilo do Superligy. Povede se Spartaku na domácím hřišti potřetí za sebou vyhrát? Přijde a uvidíte. Autor: Martin Blažek
| 08.11.2016 | 19:49 |
| vložil: admin | přečteno: 446x | komentáře: 0x |