logo

Bohemians vystavili Spartaku drsné stop!

(Družstva: Muži A)

Bohemians vystavili Spartaku drsné stop! Po zápasech s papírově slabšími soupeři a proti nováčkovi první ligy mužů Náchodu, jsem si vysloužili domácí utkání proti týmu FBŠ Bohemians. FBŠ udrželi extraligu a po dobrém začátku sezóny se drželi v první polovině tabulky. Jelikož došlo k onemocnění (škoda,že nemoc postila většinou ty starší a zkušenější hráče…), dorazil do Pelhřimova poměrně mladý kádr. V jeho čele čněl Michal Jedlička, který do utkání zasáhl až v průběhu, kdy soupeř zjistil, že se domácí své šance na postup lehce nevzdají. Spartak se opravdu do samého konce nevzdal, vybojoval prodloužení, které po šťastném odrazu od nohy ukončil po necelých 64 minách Hněvkovský. Nicméně Bohemians se ukázali jako lepší tým a zaslouženě postoupili. [==konec_ukazky==] Do utkání vstoupili hosté ve velkém stylu, ale byli to domácí, kteří potrestali snad první chybu FBŠ a šli do vedení. Hned po byli hosté lacině vyrovnávají a skóre se začne přelévat z jedné strany na druhou. Oslabení sice ubráníme, ale další gól přichází brzy. Odpověď přichází po nařízeném trestném střílení, které Poduška (v utkání 3+2!) s přehledem proměňuje. Ve druhé třetině padlo hned 9 gólů! Nejprve se domácí dostávají do vedení 3:2 (po střele z křídla), načež využívají přesilovou hru. Za necelou minutu hosté odpovídají. Stav 4:3 dlouho nevydrží, neboť Jirků připraví snadnou pozici pro Podušku a ten snadno dává gól na 5:3. Tato dvojice měla prsty v 7 z 9 gólů domácích! FBŠ hraje pořád svojí hru, vybojuje přesilovou hru, kterou sice nevyužijí, ale během tří minut, 3x udeří (většinou po našich individuálních chybách při rozehrávání) a najednou je do 5:6. Domácí také pohrdnou přesilovou hrou, takže diváci dočkají gólu až ve 38. minutě, kdy T. Koten po individuální akci nachytá hostujícího gólmana na švestkách! 8 vteřin před koncem třetiny se podruhé trefuje Švrkala (střelou nad nohu), takže domácí odchází s vedením 7:6. Díky brance Kučery se domácí dostávají naposledy do vedení. Bohemians do toho začnou šlapat. Výsledkem jsou dva slepené góly – opět nerozhodný stav. V 54. minutě jdou hosté do vedení a s domácími to nevypadá dobře. Po time outu přichází vyrovnání! A je jasné, že se diváci dočkají desítky. Desítka přichází na správnou stranu! Po odrazu od nohy se šťastně trefuje hostující hráč a ukončuje cestu Spartaku v PČR! Soupeř byl většinu utkání lepší týmem, přestřílel domácí v poměru 40:25. Utkání přihlíželo 115 diváků, ale určitě jich bylo více a byli hodně slyšet – děkujeme! + produktivita, hra v oslabení, snaha hrát do poslední minuty (mělo by být automatické) - 10 inkasovaných gólů, rozehrávka (individuální chyby) Branky (asistence): 04:38 Marek Švrkala (Jan Kučera), 15:10 Petr Poduška, 21:55 Jiří Jirků (Martin Kos), 24:46 Jiří Jirků (Martin Kos), 28:20 Petr Poduška (Jiří Jirků), 38:27 Tomáš Koten, 39:52 Marek Švrkala (Petr Poduška), 42:03 Jan Kučera (Petr Poduška), 59:05 Petr Poduška (Martin Kos) Autor: Kos Martin
| 27.10.2011 | 16:49 |
| vložil: ptak | přečteno: 958x | komentáře: 0x |