logo

Šest medvědů se 14 cibulkami

(Družstva: Junioři)

Přesně šest florbalových nadšenců se vydalo v sobotu do Havlíčkova Brodu, zahrát si a třeba zkusit urvat nějaký ten bod. Už od začátku se v hale děli divné věci a Spartak přidal postupně 2 další. [==konec_ukazky==] FBC Došwich Milevsko x Spartak Pelhřimov Spartak musel celý dva zápasy zvládnout o 5 hráčích do pole a nikdo s tím neměl zatím zkušenost a tak začátek se moc nepovedl, ale Spartak nebyl horším týmem. Góly postupně přicházeli nejen do brány Milevska, ale i do brány Spartaku. Za celý zápas můžeme být rádi, že nikdo z vedení s námi nejel, protože kdyby někdo viděl, co kluci z města kuriozit zahodí za šance, tak by si postupně vyrval všechny vlasy z hlavy. 5 minut před koncem přichází za stavu 5:5 přesilovka Milevska a trenér si vzal time-out, ale pochybuji že jim kreslil, že mají jednoho hráče nechat utéct a pak ho zfaulovat. Tresné střílení bylo proměněno a hosté následně už jednogólové vedení ubránili. Celý zápas byl Pelhřimov lepším týmem i aktivnějším si troufám říct! Spartak Pelhřimov x Snipers Třebíč B Před zápasem bylo vidět, že Třebíč bude se silami na tom v pohodě, když si mohli dovolit točit 2 celé lajny, zato Spartakovci vyčerpaní prvním zápasem už to chtěli mít co nejrychleji za sebou a jet domu. Třebíč na nás vlítla a my pouze bránil. Třebíč vedla po zásluze po první třetině 1:0, ale mohlo to být mnohem více, kdyby hráči uměli trefit prázdné brány, nebo by pohotově neodpalovali Pelhřimováci míčky na poslední chvíli z brankových čar. Ke konci třetiny Třebíč polevila a zápas se postupně vyrovnával. Pelhřimov ve druhé třetině začal otáčet stav utkání a strhla se menší přestřelka, po které jsme vedli 4:3. V poslední třetině jsme ze sebe vymačkávali poslední zbytky a vedení 6:3 se zdálo být dostačující, ale asi 4 minuty stačili hostům k vyrovnání. Hosté byli na koni, ale i tak zase museli nakonec dotahovat, což se jim povedlo. Stav 7:7. Asi 2-3 minuty před koncem Spartak přidal poslední "cibulku" a zápas už si vzít nenechali. Zhodnocení zápasů: Skvěle odpracované utkání s žalostnou střelbou! Sestava: Rod - Straka, Podařil - Jelínek, Dohnal, Kocián Autor: Podařil
| 18.03.2014 | 17:09 |
| vložil: čmelák | přečteno: 875x | komentáře: 0x |