logo

Na kapříky do Třeboně se vydala Junka

(Družstva: Junioři)

Dne 15.2.2014 se po hodně dlouhé době vydali pelhřimovští junioři do světa. Čekal je soupeři z opačných pólů tabulky - první Sokol ED Havlíčkův Brod a předposlední Třeboň. [==konec_ukazky==] Sokol ED Havlíčkův Brod x Spartak Pelhřimov 3:1 Pokyny jsou před zápasem hodně jednoduché, ale světe div se, osobní hra dělá hráčům Havlíčkova Brodu hodně velký problém. Pelhřimov se do nějakých střel moc nedostává, ale Brod si nevytvoří v první třetině nic. Ve druhém dějství už nějaké ty góly padly, nejprve z přesilovky a následně zaspal jeden z našich obránců. Sokol najednou polevil a přišel trest. Zbytek třetiny i skoro celou třetí třetinu jsme pokračovali v naší hře a skóre se neměnilo, i díky skvělým zákrokům našeho brankáře Roda. Chyba přišla nakonec z naší strany a nádherná střela od obránce znamená třetí gol v naší brance. Brod si pak utkání v klidu pohlídal. Spartak Pelhřimov x FK Santos Třeboň 10:5 Chtěli jsme hrát stejně jako proti Brodu, ale spíše to vypadalo, že v hlavě máme to, že se tento soupeř porazí sám a prvních deset minut byl na hřišti pouze jeden tým, bohužel my jsme to nebyli. Potom jsme se trochu zvedli a otočili vývoj v náš prospěch, ale to nás opět uspalo a než se rozkoukáme tak znova prohráváme, dostáváme gól i při přesilovce! Další naše přesilovka se už povede lépe a vyrovnáváme. Od tohoto gólu už si hrajeme víceméně svoji hru a soupeř našemu brankostroji nestačí. Oba zápasy zhodnotil Kocián + dodržování taktiky v 1. utkání, Rodík, dobré blokování střel, 3. třetina 2. zápasu - 1. a 2. třetina 2. zápasu, podcenění Třeboně Sestava: Rod - Kubů, Dohnal, Straka, Kocián, Podařil, Pilát, Vaverka, Horský Na závěr bych si ještě dovolil napsat, že když se někomu něco nelíbí, tak ať to řekne na střídačce a ne za nejbližším rohem dvěma spoluhráčům! Autor: Podařil
| 15.02.2014 | 17:25 |
| vložil: čmelák | přečteno: 842x | komentáře: 0x |