logo

Juniorka přivezla první body

(Družstva: Junioři)

Napravit reparát za úvodní turnaj jsme jeli do Tábora, kde nás čekali hnedle ráno domácí tým... a potom Český Krumlov [==konec_ukazky==] Spartak Pelhřimov x 1. FbK Tábor Utkání, ve kterém jsme většinu zápasu tahali za tu kratší část provazu, ale nějaký výrazný rozdíl to nebyl. Táborští se rychle dostali do vedení o dvě branky, které jim zůstalo až do 6. minuty 3. třetiny, kdy přišlo snížení na rozdíl jediné branky, a vyrovnání v poslední minutě, už to vypadalo na dělbu bodů, ale sekundu před koncem jsme obrat dokonali - 6:5. Utkání ve kterém jsme měli docela přesnou střelbu, počty střel bych raději neuváděl, soupeř dvojnásobně, možná trojnásobně lepší. Ale vše končilo na skvělém Nováčkovi. Spartak Pelhřimov x FBC Český Krumlov Snad poprvé v sezóně jsme v první třetině lepším týmem, aktivnější, hladovější po gólech a soupeř mohl být rád za vyrovnaný stav, po 1. třetině kluci z jihu Čech přidali a my jsme nevěděli, jak přejít přes skvěle bránicí hosty. Utkání jsme rozhodli asi my vlastními chybami, kterých se musíme do příště vyvarovat. Utkání prohráváme 4:7, nutno podotknout, že zde bychom si zasloužili více vyhrát, než v první zápase, ale takový je sport - nevyzpytatelný. Bylo vidět, že když se maká, dá se potrápit nejeden kvalitnější tým, doufám, že si to odneseme i do dalších zápasů.
| 13.10.2013 | 21:46 |
| vložil: čmelák | přečteno: 888x | komentáře: 0x |