logo

Junioři zahájili ve 2.lize remízou

(Družstva: Junioři)

Junioři zahájili ve 2.lize remízou Junioři Spartaku postoupili pro sezónu 2016/2017 do 2.Ligy juniorů. První zápasy v neděli 2.10.2016 odehráli Junci v Sezimově Ústí s týmy FTC Vysoké Mýto a domácími 1.FbK Tábor. Spartakovci v úvodních zápasech ve vyšší soutěži zabojovali a odvezli si jeden bod do druholigové tabulky za remízu s FTC Vysoké Mýto. [==konec_ukazky==]

FTC Vysoké Mýto vs. Spartak 3:3

V zahajovacím druholigovém zápase byli Spartakovci hráčům FTC Vysoké Mýto rovnocenným soupeřem. V první třetině si vytvořili více šancí hráči V.Mýta, ale druhou i třetí třetinu měli herní převahu Spartakovci. V zápase dominovalo spalování vyložených šancí na obou stranách , Spartakovci však „spalovali šancí“ až moc , zvláště ve druhé třetině. Po slibném nástupu do třetí třetiny se Spartakovci ujali vedení 2:1 ,aby soupeř obratem vyrovnal po 12 sekundách. V oslabení v polovině poslední třetiny se vydali Spartakovci dobýt svatyni výborného brankáře hostí Olejára, ale propadli ve velké šanci, a FTC šlo do vedení 3:2. Po time-outu Spartak soupeře uzamkl a z tlaku vsítil dvě minuty před koncem zápasu vyrovnávací branku. Remíza byla za dobrý florbal z obou stran asi spravedlivá. Branky a asistence : Škoda (1+1),Kubíček (1+0),Drgoňa(1+0),Dohnal (0+1),Paták(0+1) Plusy utkání: vytváření šancí, výkon brankáře Kociána Mínusy: spalování vyložených šancí Textový online ze zápasu

1.FbK Tábor vs. Spartak 7:1

V derby s Táborem si Spartak vytvořil mnohem méně šancí,ale hráči pokračovali v jejich neproměňování obdobně jako v prvním zápase. Vyspělý soupeř trestal individuální chyby hráčů Spartaku a v polovině utkání byl stav zápasu 5:1. Spartaku se podařilo ze třech přesilových her skórovat pouze jednou. Zredukování sestavy Spartaku pomohlo zastavit tlak Tábora. Od poloviny třetí třetiny se zápas pouze dohrával. Soupeř byl na domácí půdě lepší. Branky a asistence : Krátoška (1+0),Kubíček (0+1) + bojovnost i za nepříznivého stavu - nevyužité přesilovky , individuální chyby Textový online ze zápasu Díky patří fanouškům a rodičům juniorů, kteří našli čas a přijeli podpořit tým. Povzbuzování fanoušků bylo v obou zápasech opravdu výrazné a pro hráče posilující. K dalším utkáním 2.ligy se vydají junioři 16.října do Rtyně v Podkrkonoší.
| 05.10.2016 | 18:17 |
| vložil: admin | přečteno: 420x | komentáře: 0x |