logo

Junioři mají za sebou další 2 turnaje

(Družstva: Junioři)

Dne 10.11. jsme se vydali do blízké Žirovnice, kde nás čekal soupeř z Dačic a z Českých Budějovic. [==konec_ukazky==] Spartak Pelhřimov x TJ Centropen Dačice Je asi blbost nějak dlouze se tu u tohoto zápasu rozepisovat, 7 hráčů Spartaku proti 5 hráčům z Dačic doplněné o 4 holky. Oba týmy na tom byli stejně s brankářem, jejich stabilní brankář nebyl, tudíž do obou branek musel hráč z pole a tak úkol byl jasný, přestřílet Dačice, což se povedlo. Vyhráváme zaslouženě 12:5, ale výsledek mohl být ještě výraznější. Spartak Pelhřimov x FBC United Č. Budějovice V první zápase se zranil jeden náš hráč, takže pouze o 6 hráčích se nastoupilo proti téměř 3 kompletním lajnám soupeře... Prvních 10 minut to bylo vyrovnané utkání, ale pak pomalu odcházeli síly a soupeř velice kvalitně a přesně střílel. Kluci z Budějek si nechali utkání zkazit tím, že hráli jen 2 třetiny. Na konci zápasu svítilo na světelné tabuly skóre 3:13. Po dvou týdnech jsme nabrali směr Milevsko. Jeli jsme sem s úkolem uhrát 6 bodů a to se i povedlo. Spartak Pelhřimov x Snipers Třebíč B Poprvé v sezóně jsme měli možnost složit 2 kompletní lajny. Třebíč se moc nechtěla unavit, protože přijela pouze v 8 lidech a další zápas je čekal velice kvalitní soupeř, což my jsme na "chozenou" hru přistoupili a utkání vypadalo pro 21 diváků jako baletní vystoupení. Nakonec i přes zlepšený výkon jsme vybojovali vítěství 7:5, které se zrodilo i s velkou dávkou štěstí v některých momentech. Bohužel, kdyby páni rozhodčí řešili pozdní odevzdání zápisů stejně jako utkání, myslím, že by vypadalo jinak. Spartak Pelhřimov x FBC Došwich Milevsko Zápas s Milevskem měl být jenom o přídělu, který budeme chtít dát soupeři. Chtěli jsme si zahrát více "kombinačně", ale kombinační to bylo jen hodně málo... Myslím si, že když jsme nedali dvojciferný počet gólů, že je to špatně, měli jsme více proměňovat šance. Výsledek 9:4 je pro nás špatný, ale je tříbodový.
| 24.11.2013 | 22:09 |
| vložil: čmelák | přečteno: 852x | komentáře: 0x |