logo

Z tropické haly 2 body

(Družstva: Dorostenci)

Dorost se minulý víkend vydal do Sezimova Ústí. Pelhřimovský tým se vrátil zpět do města rekordů krásně "opálen" a s 2 body. [==konec_ukazky==] V neděli 27.1.2013 pelhřimovští hrači odehráli zápas s Českými Budějovicemi, keteří byli do té doby v průběžné tabulce na druhém místě.V první třetině se Pelhřimov dlouho držel, ze začátku hry bylo na obou týmech vidět mnoho nepřesných střel. Spartak polevil až v čase 10:49, kdy dostal gól na 1:0, při špatném postavení hráčů na tyčku, při snaze o zónovou obranu. Moc dlouho netrvalo a Robert Chaloupka pokřtil svojí novou hůl a vyrovnal na 1:1. V čase 13:39 v přesilovce Viktor Vlach navýšil přesnou střelou k tyči na 2:1. Ve druhé třetině dostal Pelhřimov gól a tím bylo vyrovnáno na 2:2 v čase 2:10 a poté Richard Hájek svou magickou silou Jedi už nepustil ani jeden gól. Nutno ale podotknout, že ne jednou, ani dvakrát a takhle bych mohl pokračovat asi k číslu 5, nás podržela konstrukce. Ve druhém zápase nás čekal celek Kaplice, který v předchozím zápase nezvládl přestřelku s Jihlavou. Dá se říci, že hráči Spartaku zápas podcenili. V první třetině oba týmy hráli vyrovnaně, bohužel jsme se nemohli nijak prosadit, až nás kaplice ve druhém dějství, v čase 0:28 trestá na 1:0. Druhá třetina nebyla ničím zajímavá až nudná, jediné co se dá vypíchnout je chytání střel naší opory a to Ričího. Ve třetí třetině v čase 4:29 Petr Nácal vyrovnal na 1:1 ze standartní situace a na chvilku to naším hráčum přidalo sílu, v 8:37 Robin Chaloupka navýšil na 2:1 a po chvíli Kaplice vyrovnala na 2:2. Ale Pelhřimov se nedal a David Podařil navýšil na 3:2 po individuální akci, kdy na konci nedal brankáři šanci. To už jsme si většina řekli, že nejspíš mám vyhráno, ale nebylo tomu tak, bohužel v posledních minutách Pelhřimov fauluje a ze standartky dostává gól na 3:3. A tak se Pelhřimov vrací s dvěma body. Hodnocení: + Snaha udržet v prvním zápase remízu - Nevyužito spousty přesilovek - 30 minut ve druhém zápase - Zbytečně ztracený 2. zápas Autor: Petr Kubín
| 31.01.2013 | 23:56 |
| vložil: čmelák | přečteno: 783x | komentáře: 0x |