logo

Z Jindřichova Hradce se 3 body

(Družstva: Dorostenci)

Dne 11.12. jsme cestovali do Jindřichova Hradce poměřit síly s domácími a Okříšky. Okříšky měli být hratelnější soupeř, ale opak byl pravdou. [==konec_ukazky==] PKSC Okříšky : Spartak Pelhřimov 10:0 [2:0;4:0;4:0] Utkání nám utíká hnedle na začátku, kdy už ve čtvrté minutě prohráváme 2:0. Po této úvodní spršce se trochu začínáme rozehrávat, a hrajeme celkem vyrovnanou partii až do 24:46, kdy v intervalu 2 minut dostáváme 3 hodně smolné goly, po těch se sesypeme a soupeř si dělá s námi, co chce. Bohužel ani ve třetí třetině ve nedokážeme prosadit a soupeř pokračuje v cestě za desítkou. Slovan Jindřichův Hradec : Spartak Pelhřimov 4:5 [3:0;0:2;1:3] Utkání začínáme ve stejném stylu jako to předchozí. Opět ve čtvrté minutě prohráváme 2:0. Opět se vzchopíme a ženeme se za vyrovnáním. Pár sekund před koncem třetiny dostáváme na 3:0. Chvilku po zahájení druhé části propaluje Kubín vše i s Nováčkem a v 8. minutě si udělá výlet do útoku Holada a přichází snížení. Vyrovnání bylo blízko na konci třetiny, ale míček se odrazil zpět do pole od tyčky. Ve třetí třetině přichází hra 4 na 4 a zní vytěžil Nácal a Holada vedení. Srovnání přišlo po chvíli. A tak musel to vzít Pachmann na sebe a vystřelil pro hosty zasloužené tři body Sestava: Rod-G, Gaupman-G, Holada-C, Dohnal, Horký, Kubím, Podařil, Vaverka, Pachmann, Straka, Nácal, Chaloupka, Kubů, Horský Hodnocení turnaje: + RODÍK V BRÁNĚ + Chuť otočit zápasy - První třetiny - Moc málo střelby, nepřesné nahrávky, zpracování balonku
| 11.12.2011 | 20:32 |
| vložil: čmelák | přečteno: 1039x | komentáře: 0x |