logo

První turnaj dorostu v roce 2012

(Družstva: Dorostenci)

[==konec_ukazky==] Spartak Pelhřimov vs. Hippos Žďár n./S Ještě před začátkem utkání jsme si řekli, jak máme hrát, a že je to hratelný soupeř. Zápas začíná opatrně, žádný z celků nechce udělat první chybu. Jak už je tradicí první třetina nebývá silnou stránkou, jak herně, tak i golově. První branka přišla až na konci úvodní části, kdy si Jirka Holada udělal výlet do útoku a vytěžil tak vedení Spartaku v čase 11:15. Stav 1:0. Odpověď na branku Spartaku přišla v čase 12:15, což je přesně minutu po brance Spartaku. Stav 1:1. Ve druhé třetině mohli diváci vidět spíše defenzivní florbal, jelikož za celou třetinu padl pouze jeden gol a to do Pelhřimovské klece v čase 13:14. Stav 1:2. Ve třetí části stačilo soupeři 11 sekund na vstřelení branky. Stav 1:3. V čase 1:16 se soupeř trefuje opět. Stav 1:4. Za tohoto stavu si myslíme, že už není naděje na výhru, bereme si time-out a snažíme se ještě potrápit Žďár. Další branka Žďáru padá do Pelhřimovské klece v čase 9:22. Stav 1:5. Druhá branka Pelhřimova přichází v čase 11:45 kdy ze souhry těží Tomáš Kocián (as. David Podařil).Stav 2:5. Za 37 sekund ještě si trefuje Robert Chaloupka. Stav 3:5. Tento stav už zůstává konečným. + Golman Rod, který chytal výborně. + Snaha otočit zápas (ale až v posledních 5 minutách) - Bojovnost - Sobectví Spartak Pelhřimov vs. Slavoj Třešť Věděli jsme, že je to soupeř, ze kterého bychom měli vytěžit plný počet bodů. Hned na začátku utkání jsme vstřelili rychlý gol, o který se postaralo duo Robert Chaloupka (as. David Podařil). Stav 1:0. Druhá branka přichází v čase 5:53, kdy Davidovi Podařilolvi se podařila střela z první (as. Jirka Holada). Stav 2:0. Další golová střela přichází v čase 7:28, opět se prosazuje duo David Podařil (as. Robert Chaloupka). Stav 3:0. Po třetím golu si myslíme že utkáni je plně v naší režii a začneme hrát lehkomyslně, každý chce vstřelit kolik branek jen půjde a tím pádem začínáme solovat a ztrácet balonky. Soupeř vyteží jrho první gol po chybné rozehrávce a to v čase 8:15. Stav 3:1. Za chvíli potom je nebezpečná standartka před naší klecí, ze které soupeř těží další gol Slavoje, po chybně postavené zdi. Stav 3:2. V čase 13:12 po krásné souhře všech přítomných hráčů na hrací ploše dává gol Tomáš Kocián (as. David Podařil). Stav 4:2. Ve druhé třetině soupeř snižuje náskok Spartaku v čase 3:50, když uteče a dává gol. Stav 4:3. Odpověď přichází až na konci 2. třetiny kdy se trefuje Libor Horký. Stav 5:3. V čase 12:49 dává gol zase David Podařil (as. Jirka Holada). Stav 6:3. A hned po té v čase 13:18 se trefuje Pepa Vaverky, který dorazil střelu Víti Pachmanna, která se odrazila od spojnice branky Slavoje. Stav 7:3. Ve třetí třetině padli pouze už jen 3 branky, první v čase 3:28 po dalším brejku soupeře. Stav 7:4, druhá v čase 5:14 kdy se Libor Horký vytočil od mantinelu a trefil se nad nohu golmana (as. Petr Kubín). Stav 8:4. A naše poslední branka přichází v čase 6:55 kdy se trefil pod víko Robert Chaloupka (as. Tomáš Kocián). Stav 9:4. + Suprově chytající Gaupmann + Kosákovo kárání, ze kterého si jistě vememe cenné rady do dalších utkání. - Sobectví !!! - Rozehra - Nechávání hráče soupeře volné (brejky) - Domněnka, že za stavu 3:0 jsme mistři. Sestava: G- Gaupmann, G- Rod, C- Holada, Kocián, Chaloupka, Horký, Aldorf, Podařil, Pachmann, Kubín, Vaverka Autor: Tomáš Kocián
| 14.01.2012 | 17:40 |
| vložil: čmelák | přečteno: 1153x | komentáře: 1x |