logo

Povinnost ANO, zázrak NE.

(Družstva: Dorostenci)

Dorost se vydal 9.2.2013 do nedaleké Jihlavy, kde měl poměřit síly se Strakonicemi a Pískem. [==konec_ukazky==] Spartak Pelhřimov vs. FbC Strakonice Utkání, ve kterém jsme neměli připustit, že by jsme vzali něco jiného než 3 body, obzvlášť když jsme v předchozích utkání byli po herní stránce lepším týmem. Do utkání nevstupujeme dobře, když přichází přesilovka pro hosty, kterou hnedle využívají. Vyrovnat se nám podařilo hodně brzy. Místo vstřelení branky přichází obdržená branka a tak musíme zase dotahovat, opět nám stačí pár vteřin. Do konce prvního dějství se už nic nestává. 2:2 Nebyli bychom to my, aby jsme neudělali chybu a nešel soupeř do vedení. Opět teda musíme vyrovnat, což se daří. Chvíli se hraje na soupeřový půlce, přichází brejk a opět vedení hostů. Soupeř se z vedení neraduje dlouho, jako třikrát před tím. Po asi minutě jde do vedení poprvé i Spartak a to hned o dva kusy. Druhá třetina sčítá skóre 4:2 Ve třetí třetině se dá očekávat, že na nás soupeř vlítne, ale dostává velmi tvrdý úder v podobě gólu už po 2 sekundách. Spartak nedovoluje nějaké snížení a hraje dobře do předu a hlídá si rychlé protiútoky. Ke konci zápasu přidáváme další dva góly a tak po poslední třetině je stav 9:4. FbC Sokol Písek vs. Spartak Pelhřimov Souboj, kde by se favorit hledal hodně lehce, a hosté to nebyli. Od první sekund šel Písek pro 3 body, Pelhřimovu se začátek opět nepovedl a proto přichází první dva goly. Poté Písek nabízí přesilovku na snížení, ale Spartak toto odmítá. 4 minuty před koncem opět nabídnutá přesilovka Spartaku, ta má stejný scénář jako předešlá. Jak se říká, do třetice všeho dobrého, tak třetí přesilovka je využitá. Třetina končí 2:1 Začátek třetiny nám vychází výborně, vyrovnáváme. Soupeř opět zvyšuje obrátky, avšak častá střelba nad bránu znamená naději, že Spartak se může dostat do vedení, šance by byli, ale moc jich nebylo. Přichází gol do naši branky. 5 sekund před koncem je nabídnutá zajímavá standartka pro Spartak, kterou jsme ale zkazili, avšak z ní vyrovnávají. 3:3 Třetí třetina začíná stejně jako pro Strakonice. Katastrofálně. Spartak se snaží vyrovnat, ale Písek začal proměňovat své jasné šance a bylo hodně zle, na záčátku sedmé minuty přišlo ještě snížení na 6:4, ale to bylo ze strany Spartaku úplně vše. Soupeř vyhrál zaslouženě, byl po 90% utkání lepší. 10:4 Sestava: Hájek, Dohnal, Vlach, Straka, Nácal, Horký, Podařil, Kubín, Chaloupka, Kubíček Hodnocení: + 2 třetina ve 2. utkání + Časté dobré nabíhání při napadání - Málo gólů v 1. zápase vstřelených, hodně inkasovaných - Špatné bránění, vyhodnocení některých situacích
| 10.02.2013 | 00:54 |
| vložil: čmelák | přečteno: 759x | komentáře: 0x |