logo

Dorost vybojoval 6 bodů

(Družstva: Dorostenci)

Dorostenci se vydali 29.9. do Třeboně, kde prvně porazili Tábor a následně i Třeboň. [==konec_ukazky==] Spartak Pelhřimov : 1. FbK Tábor Od prvních sekund jsme aktivnější, ale střelecky se prosazujeme až ve 4. minutě a to hned dvakrát (Kubíček, Vaverka). Po těchto gólech trochu polevujeme, ale pořád jsme trochu lepší tým, ale Tábor si vypracoval nějaký šance, ale vše skončilo na Hájkovi, nebo mimo třech tyčí. Druhá třetina se odehrává ve stejným duchu, začátek je náš. Na 3:0 upravuje opět Kubíček a pořád jsme aktivnější tým, ale moc často netrefujeme hostující bránu, což nás může mrzet. V polovině 2. třetiny je nabídnuta šance pro hosty a to přesilová hra, ale hosté s ní naložili špatně. Pár sekund před sirénou inkasujeme po blbé chybě v obraně. Ve 3 třetině v 5. minutě odskakujeme soupeři o další gol (Vlach). Po pár sekundách vyletí ruka rozhodčího na hlavu a opět jdeme do 4. Oslabení zvládneme, ale po chvíli se Táboru přeci jen podaří snížit. 3 minuty před koncem upravujeme na finální skóre 5:2 (Horký). Mohlo nás mrzet časté netrefování brány, ale máme naštěstí Hájka, který předvedl pár výborných zákroků. Fk Santos Třeboň : Spartak Pelhřimov Utkání začalo opatrně, ale hostům se vyvedl začátek stejně jako minulý zápas, dokonce i lépe, i když tohle měl být těžší zápas. V 8. minutě vedeme již 3:0 (Nácal, 2x Vlach). V 10. minutě přichází snížení a aby toho nebylo málo, tak pár sekund poté, je soupeři nabídnuta přesilovka, kterou bohužel využívá. Soupeř byl o trochu lepší i aktivnější. Druhá třetina je opatrná, oba týmy chtějí dát gol, ale nedostat, Spartaku se navíc moc nedaří přechod na útočnou půlku, a když se mu to podaří, tak střelba je mizerná. V 10. minutě přichází první přesilovka (teprve první). Přesilovka se nám povede výborně a vedeme o 2 fíky (Dohnal). Soupeř chce hodně vyhrát a začíná více "kousat". Chybu neuděláme a tak po 28 minutách platí 4:2. Do třetí třetiny jdeme s tím, že zápas neztratíme jako minulý turnaj, ale hned v 1. minutě přichází obrovská chyba, po které je soupeřův hráč sám před bránou, udělá kličku a prázdnou bránu netrefuje. Hosté jsou lepší, ale odoláváme. Snažíme se zvýšit skóre, pár pěkných střel bylo, který se mohli uchytit, ale vše většinou vedle. Čas ubíhá velmi rychle a 3 minuty před koncem přichází naprosto zbytečný faul. Hned na začátku se opakuje situace z první minuty 3. třetiny (soupeřův hráč netrefuje prázdnou kasu). Oslabení celkem zvládneme a zápas už udržíme. Nebýt Hájka tak možná jedem domů bez bodu. poznámka redakce: utkání s Třeboní bylo dnes kontumováno ve prospěch Pelhřimova v poměru 5:0 pro start neregistrovaného hráče v týmu Třeboně. Sestava: Hájek - Dohnal, Horký, Kubíček, Kubín, Nácal, Podařil, Vaverka, Vlach
| 04.10.2012 | 17:36 |
| vložil: čmelák | přečteno: 817x | komentáře: 0x |