logo

Dorost v Bystřici

(Družstva: Dorostenci)

[==konec_ukazky==] Sestavení: G-Rod,G-Gaupmann, Podařil, Kubín, Horký, Straka, Kocián, Pachmann, Nácal, Váňa, Holada, Kubů, Spartak Pelhřimov vs Hippos Ždár nad Sázavou 2:2 O utkání jsme věděli, že může vyhrát kdokoliv. Utkání začínáme stejně jako ostatní ….na nic (nebudu sprostej). Mohli jsme být rádi, že nás opravdu podržel brankář a občas i konstrukce, a že nám soupeř dal pouze jeden gol. Ve druhém dějství se hra trochu zlepšila, ale i přes zlepšení, jsi myslím, že soupeř byl aktivnější. Ve třetí třetině konečně se hra trochu vyrovnává, hrálo se celkem i na obě brány a s hodně velkým štěstím a parádními zákroky Štěpána Roda jsme získali bod. Góly (Asistence): Holada (Nácal), Podařil (Pachmann) + asi jediný brankář - Oslabení, chyby v obraně, špatné domlouvání, rozehra Spartak Pelhřimov vs ASK Bystřice nad Pernštejnem 2:4 Pokyny do utkání jsou jasné, avšak ani ty nedokážeme plnit a Bystřice si s námi hraje. První třetina je pouze na jednu bránu a nebýt brankáře mohli jsme hodně téct. Ve druhém dějství se naše hra trochu zvedla a troufám si říct, že jsme hráli s Bystřicí celkem vyrovnanou partii. A třetí třetina je úplně odlišná je vidět, že chceme utkání otočit, ale 3 brankový manko, který jsme si nechali dát v první třetině, jsme dotáhnout nedokázali. Góly, (Asistence): Kubů (Pachmann), Pachmann (Holada) + přesilovka, brankář, 3. třetina - Nevyužité šance, opět chyby v obraně, a tradičně 1. třetina Autor: Víťa Pachmann
| 16.11.2011 | 17:12 |
| vložil: čmelák | přečteno: 1018x | komentáře: 0x |