logo

Soupeři pro Spartak: Memoriál P.A., SBCJH, PG a Niké

Přinášíme vám přehled soupeřů, se kterými se družstva Spartaku utkají na letních turnajích. Pro muže jsou to zatím Memoriál Petra Adlera ve Strakonicích a South Bohemia Cup v Jindřichově Hradci, pro starší žáky tradiční Prague Games a pro dívky jihlavský turnaj O Pohár NIKÉ, který se koná již tuto neděli. V přehledu jsou také tabulky z květnového Dragon Florbal Cupu. [==konec_ukazky==]

Memoriál Petra Adlera

kategorie: muži termín: 10.-11.6.2017 místo: Strakonice soupeři ve skupině: Vimperk, Milevsko a Strakonice další týmy na turnaji: České Budějovice, Plzeň, Strakonice (junioři) a Písek informace: fbcstrakonice.cz

South Bohemia Cup

kategorie: muži (na turnaji hraje také kategorie žen) termín: 18.-20.8.2017 místo: Jindřichův Hradec soupeři Spartaku ve skupině: FBC Mikuláš Prešov, TJ Centropen Dačice a FK Slovan Jindřichův Hradec další týmy na turnaji: FBC Česká Lípa, FBC Štíři České Budějovice, FbO Florko Košice, FBC Strakonice, Pacovští Honzíci, FBC Kutná Hora, FBC Sokol Piráti Chrudim a Florbal Bannes Soběslav informace: sbcjh.cz

Prague Games

kategorie: Pelhřimov B15 (PG: 7 chlapeckých + 4 dívčí) termín: 11.-14.7.2017 (odjezd 10.7.) místo: Praha soupeři Spartaku ve skupině: Hässelby SK Lag Svart (Švédsko), Loiske (Finsko) a FBC SLOVÁCKO další týmy na turnaji: 406 týmů ze 13 zemí informace: www.praguegames.cz

O Pohár NIKÉ

kategorie: starší žákyně termín: 11.6.2017 místo: Jihlava soupeřky Spartaku: Bulldogs Brno, SK Jihlava, Hippos Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou A + B + C již proběhlo==============================================

Dragon Florbal Cup 2017

kategorie: 2x přípravky, elévové, 2x mladší žáci termín: 20. a 21.5.2017 místo: Milevsko informace: www.doswich.cz
Přípravky: 1. Došwich RYTÍŘI 2. Sokol Písek 3. Spartak Pelhřimov MODŘÍ .. 4. Došwich DRACI 5. Strakonice ŽLUTÍ 6. Strakonice ČERVENÍ 7. Došwich HOLKY 8. Spartak Pelhřimov BÍLÝ Elévové: 1. Sparta Praha 2. Sokol Písek 3. Spartak Pelhřimov 4. Fbc Strakonice 5. Došwich DRACI 6. Došwich RYTÍŘI
Mladší žáci - sobota: 1. Herbadent Praha 2. Došwich PANTEŘI 3. Spartak Pelhřimov 4. Došwich ŽRALOCI 5. Fbc Strakonice Mladší žáci - neděle: 1. Došwich PANTEŘI 2. Herbadent Praha 3. Spartak Pelhřimov 4. Sokol Písek 5. Došwich ŽRALOCI 6. Strakonice
| 08.06.2017 | 13:01 |
| vložil: admin | přečteno: 371x | komentáře: 0x |

Komentáře k článku

- zatím nebyl vložen žádný příspěvek

Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web