logo

Starší žáci

(Družstva: Starší žáci)
Starší žáci odehráli zápasy se třetím týmem Havlíčkovým Brodem a s předposlední FBŠ Jihlavou
| 20.03.2011 | 19:28 |
| vložil: čmelák | přečteno: 1155x | komentáře: 0x |
Byla povinnost uhrát 6 bodů, který se nakonec povedli, když jsme porazili Bystřici i Třebíč
| 05.02.2011 | 16:30 |
| vložil: čmelák | přečteno: 1104x | komentáře: 0x |
Cílem bylo uhrát 4 body za tyto 4 zápasy, ale povedli se pouze 3. Všechny zápasy jsme odehráli oslabeni a je to znát výsledkově kromě prvního zápasu.
| 20.01.2011 | 15:40 |
| vložil: čmelák | přečteno: 1028x | komentáře: 0x |
Starší žáci zakončily rok na domácí palubovce výhrou 5:4 a prohrou 4:8
| 24.12.2010 | 19:17 |
| vložil: čmelák | přečteno: 1158x | komentáře: 0x |
Žďár Do zápasu jsme nastoupili nerozcvičení a nekoncentrovaní, projevilo se to při zpracování přihrávek a pohybu po hřišti. V utkání jsme špatně bránili, hlavně útočníci po ztrátě balonku neměli potřebu se vrátit a často nás zachránil jen bezchybně chytající Ríša. Rozehra byla poznamenaná nervozitou obránců i nezpracováním přihrávky. Naše nepřesná střelba způsobila, že jsme se museli bát o výsledek až do konce utkání. Také střelecká nemohoucnost soupeře nám darovala vydřené vítězství. Bohužel se zranil David P., přeji ať se brzy vrátí do sestavy. + brankář (kromě výhozů) + bojovnost (Víťa P., Honza Straka) - střelecká nepřesnost - chybné bránění Okříšky Druhé utkání jsme odehráli velmi dobře v útoku, snažili jsme se i o přihrávky a častou střelbu a všichni bojovali – pochvala všem. Obrana se nám stále nedařila, hlavně v druhé třetině po obdržených gólech, ale Michal v brance čaroval, i když musel často lovit z brány. Šanci dostali i další hráči. Perfektně jsme zvládli koncovku zápasu, kdy jsme stáhli 3 brankové manko a málem jsme chytli i vítěznou vlnu. Fungovali jsme jako tým a pomáhali si. + brankář + sebevědomí a bojovnost (Honza S., Libor H., Víťa P.) + týmový duch (Dominik H) - individuální chyby, zbytečné ztráty Bystřice Do zápasu jdeme se snahou o přihrávky, hra se nám celkem daří, ale nepřesnosti vedou ke ztrátě balonků a soupeř stále hrozí přesnou střelbou a získává i vedení o jeden gól. Skóre jsme srovnali až na začátku druhé třetiny, ale naše chyby v „rozehře“ – hráči se snaží nepřesnými nahrávkami nebo pomocí naivních kliček prosadit - vedou, k tomu, že soupeř vždy skóruje a vede v utkání. Až na začátku poslední třetiny jsme konečně srovnali a snažili jsme strhnout utkání na svou stranu. Bohužel několik vyložených šancí neproměňujeme a soupeř nás školí z produktivity. Až na konci utkání se snažíme o změnu skóre, ale opět netrefujeme a poprvé v sezóně prohráváme. - střelba - výhozy + první třetina, konec utkání - bojovnost Třebíč Začátek utkání jsme trochu podcenili, protože soupeř při rozcvičení nepůsobil nebezpečně. Ale houževnatost obrany i naše nepřesná střelba vedou k tomu, že po první třetině vedeme jen o dva góly. Začala se projevovat i únava některých hráčů a tak se do hry dostali i další hráči. Hlavně Dominikovi vyšel vstup, kdy během dvou střídání zařídil s Víťou dva góly které zlomily odpor soupeře. Zbytek utkání hrajeme uvolněně a snažíme se o rychlou hru a střelbu. Píďa i Libor si pomáhají kombinacemi. Střelecky se dařilo Víťovi P. a Pavlovi G. Na konci utkání se soupeř snaží vstřelit alespoň čestný gól, ale Ríša je proti. Povinné vítězství nás zatím drží na 3. příčce. + vůle po vítězství + dobrá nálada v týmu, povzbuzování - střelba Děkujeme „primáři“ Honzovi Patákovi za pěkné onliny.
| 27.10.2010 | 23:27 |
| vložil: predseda | přečteno: 1022x | komentáře: 0x |
Starší žáci dnes hráli v sobotu doma. Obě utkání jste mohli díky skoroMuDr. Honzovi Patákovi sledovat on-line Spartak Pelhřimo vs. ASK Bystřice n/P 3:6 on-line Spartak Pelhřimo vs. Snipers Třebíč 8:0 on-line V neděli se doma premiérově představí elévové. Na dvou hřištích se od 9.00 utkání 6 týmů ve zcela novém formátu 3+1.
| 23.10.2010 | 10:26 |
| vložil: CaT | přečteno: 1047x | komentáře: 0x |