skrýt formulář
20. 4. 2016 (14:22)
reagovat
beda

Jenom doufám,že se hráči áčka trochu nad sebou zamyslí a místo diskuse s rozhodčími se budou věnovat hře! smile 6

fanynka

Tak tentokrát bude změna - hraje se v pátek, místo v sobotu a bude víhra, místo prohry smile 10

reagovat

Fotky ze zápasu Spartak vs. Black Angels 2:3.

Ahoj všem,

je SOBOTA, jdem na florbal jdeme se zase jednou pokochat, šály máme, všichni jsme tu, začala chvilka florbalu, olééééééé, olééééé!! smile 11 smile 11

je NEDĚLE, jdem na florbal jdeme se zase jednou pokochat, šály máme, všichni jsme tu, začala chvilka florbalu, olééééééé, olééééé!! smile 11 smile 11

SPARTAK JEDEME!!! smile 10 smile 1 smile 10
reagovat
diky ti smile 11
14. 3. 2016 (20:27)
reagovat
knezi profil
13. 3. 2016 odjelo družstvo starších žáků Spartaku Pelhřimov na svůj poslední turnaj do Třeště. Bohužel týden před turnajem tým zasáhly vysoké teploty a střevní chřipky. Petr Zajíček ani Dan Kalina, které nemoc postihla těsně před turnajem, se nezúčastnili. Další marodi jako Červenka, Ješátko nebo Šulc odcestovali i přesto, že nebyli úplně zdravotně v pořádku. V prvním zápase čekal na borce z Pelhřimova tým SK Jemnice. Pelhřimovští vlítli do zápasu a už v 38. vteřině je do vedení posílá Smejkal. V 8. minutě přidává další branku Červenka. Soupeř sice za půl minuty střelou z půlky snížil, ale do konce první třetiny Spartak přidal ještě 4 branky. Hned v první minutě druhé třetiny se dvakrát prosadil Škoda, který zkompletoval svůj hattrick a zajistil pohodlné vedení 8:1. Po zbytek zápasu si pelhřimovští svůj náskok pohlídali a vítězí 11:3. Roli lídra týmu na sebe tentokrát vzali 2 hráči, a to Škoda a Mynařík (oba ročníky 2004). „Standartně“ výborně zahrál také Smejkal, který měl spíše obranné povinnosti a také Drgoňa, který se celý zápas poctivě vracel a pomáhal spoluhráčům v obraně.

Body v zápase: Smejkal 2+1, Škoda 3+4, Mynařík 3+3, Červenka 2+0, Ješátko 0+1, Drgoňa 0+1, Šulc 1+0

Ve druhém zápase se Pelhřimov střetl s týmem SK JeMoBu „B“. Pelhřimovští opět ovládli první třetinu, když se už ve 14. vteřině ujímají vedení. První třetinu jsme vyhráli 7:0 a kluci doufali, že zápas se vyhraje sám a na začátku druhé třetiny často zapomínali na hráče za svými zády. Soupeř dvěma rychlými góly ukazuje, že nechce nic vzdát. Naštěstí hráči z Pelhřimova nechtějí připustit žádné drama a náskok si už pohlídají a vítězí 15:4. Výborné utkání odehrál Vlach, který i přes svůj malý vzrůst bojoval a vyhrál několik soubojů u mantinelů. V závěru sezóny také vygradoval výkon obrané dvojice Šulc, M. Kalina, kteří celý zápas ukazovali své útočné choutky.

Body v zápase: Smejkal 1+4, Škoda 3+3, Mynařík 3+3, Červenka 3+1, Ješátko 2+0, Kutílek 1+0, Drgoňa 1+1, Šulc 0+1, Čepelák 0+1, Kocián 1+0

Opět bych chtěl poděkovat rodičům hráčů, kteří přijeli fandit a vytvořili skvělou atmosféru. Nějaké větší zhodnocení sezóny bych rád uskutečnil zhruba do dvou týdnů, ale termín ještě upřesním. Budu se těšit a doufám, že rodiče dorazí v hojném počtu. Ještě jednou děkuju a více až na plánované schůzi.
15. 3. 2016 (09:38)