logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

18. 3. 2010 (11:57)
reagovat
(člen klubu)
koukam ze tebe nikdo nechape a ty nic nechapes..je hrat telem ciste a faulovat a hene hodne a zbytecne fauloval neumel ty silu dobre vyuzit byl moc agresivni kdyby v soubojich trochu ubral tak by to bylo akorat..tak to bylo mysleno..ale asi to zase byl tvuj nepovedeny vtip..ja vim moc dobre jak se jmenuji a heni nebo kohokoliv se fakt nebojim neni duvod..posera je tady nekdo jiny..to je nejjednodusi napsat o vsech tech lzi ze je prdel..ptz na to nemas co jineho rict ptz jsi tu verejne lhal..s mirou byla diskuse do novin byla diskuse a bylo receno ze kazdy hrac je individualita nikdo nelze presne nahradit ale miru pro me nahradil pody ptz je lepsi hrac nez mira..takze zase lez asi te to ba..a ja nehodnutim hrace jen za body ale celkove..jaky maji prinos pro tym a pro me je pody lepsi hrac! nemusi byt ale pro me je a hlavne chce hrat v PE narozdil od miry takze hrac kteremu je PE malej a chce hrat jinde tak takovej hrac se da nahradit kdyz tu nema motivaci..jsem hrozne zklamany z tebe :-) kdyby si nelhal tak mi jsi uplne ukradeny jen tu obhajuji pravdu ptz co taky jineho delat..kdo mlci souhlasi..zase tu vyhrozujes fakt sranda ja bych pro pratelak byl kdyz se bojis prijit na trenal..tak jsem rad ze mas sve emoce pod kontrolou kdyz uz ted vis ze by si byl "pan drsnak" to je videt jak to mas v hlave v (ne)poradku jaky si chudacek..tak kdyz to potrebujete jsem pro "nepratelak" stejne kdyz budu chtit tak si neskrtnes! to zase vedi moji kamaradi :-) tak napis kdy? jestli se teda sejdeme pocitam totiz ze polovina lidi se vas bude bat tak snad dame lajnu dohromady :-D a zkus napsat pravdu a ne lez! pokus se byt tedy jednou vazny ptz co tady pises je ve smyslu ze si nevidis do ust :-) a vis co se rika kdo lze ten i krade :-D
Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web