logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

18. 3. 2010 (08:44)
reagovat
(člen klubu)
jelikoz jsem fakt nasranej co tu ctu tak si ten cas udelam..
hena: nevim co je mezi vama co kdo rekl ale vyhruzky jak jsem psal jsem nepatri snad si to uvedomujes..myslim ze to za to nestoji..jako hrac si mel az prilisnou agresivitu kdyby si vydrzel dele trenovat a naucil ovladat hru telem je mozne ze by si se prosadil ale skoncil si..nikdo ti nerekl tady koncis nebo o tom nevim..kdyztak me oprav podle me si odesel sem..

meli: ptz kdyz jsme se bavili tak si taky nerikal pekne veci o spoluhracich! a nesrovam vas ptz z binyho kdyby mi dluzil prachy je nebudu muset tahat pul roku jako z tebe!!! on je jako clovek trochu jinde..na FB si sice pisete co chcete ale jsou to keci! musis to cist vis..ale kdyz vas to ba cist keci ktere nejsou pravda a utvrzovat se v necem co neni fajn..ale jsou to keci..to ze si to hraci vybreceli je pravda nepsal jsem ze ty nebo tvoji spoluhraci...psano obecne..to by me zajimalo kteri kluci? ptz jesli s kazdym tak asi nekdo lhal me nebo tobe..ale asi me ptz jsem na "druhe" strane :-)..byla to nabidka pro kazdeho hrace z podnikovky klidne ani tu hrat nemusi..pokud si mysli ze na to ma..ne jen pro vas ptz si nemyslim ze jste sikulove jen vy..takze pro vsechny..uz chapeme? a zvu nas na trenal abych nekterym z vas zavrel papulu..tobe taky nikdo nezakazoval hrat florbal za nas jestli se nepletu? ale taky jsi nevydrzel..moc jsi chtel do JI a pak si tu chtel trenovat kluky..na x trenalech si nebyl nesehnal si nahradu proste si se na ne vybodl..jsi charakter :-) k tvoji hre ty jsi mel predpoklady k tomu ze se prosadis ale sel jsi pryc a pak skoncil..jde o to zda by si to povrdil ale to neslo jak si tu nebyl ze..

pita: vm ze tu nepsal a doufam ze je alespon on rozumny..u tebe stacilo vydrzet trenovat fakt chvili pockat na svou sanci..mel jsi naslapnuto nejlepe..kdyz jsem videl ty vase dve tretiny v podnikovce byl jsi nejlepsi..ale asi ti to je jedno :-)

tkadlec (mam chut napsat jine slovo ktere by te lepe vystihovalo ale spis by to bylo vice slov tak to necham asi takto) pises tu o strachu? ja tu vidim jedineho clovek co se boji a to jsi ty uz jsem ti to psal meles a meles..dojdi na ten tranal ukaz co je v tobe nebo potrebujes kamarady k tomu? tak si je vem s sebou..ale ty mas proste strach ze neuspejes hledas vymluvy stylu protekce na kterou nemas dukaz a vis proc? ptz nebyla je to jen tva vymluva a lez jako lze meli ze nepomlouva kluky taky do delal..na obhajobu podle me kdyz nekdo neco podela tak si o nem lidi okolo reknou sve..jsme cesi..takze nehledej nic co neni pravda dojdi nebo navrhnete pratelak ale nesmis se bat! doufam ze se domluvime aby teto debaty byl konec aby si se mohl posadit k te tv jak jsem psal a byl v klidu ze konecne poznas(te) ze 90% z nas se s nama srovanvat nemuze..
jinak k tvemu dalsi odkazu tady..o praci jsme se bavili u stefana na akci..takze zase lez nam na to svedky smile 3 nedostal jsi prilezitost narozdil od miry ptz v te dobe si na to nemal byli tu lepsi kluci ale ty si to neumis priznat..mira neni prumerny hrac v 1. lize to jsem nerekl! zase lez asi te to ba a meliho taky :-) z tech vasich lzi me mi spatne a k me vyrovnanosti kdyz neco rikam pisu nebo rvu az pada strecha :-) tak vim proc to delam..ty vis proc tu lzes???
Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web