logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

2. 2. 2010 (18:21)
reagovat
(člen klubu)
ale cekal preci me znas jak sve boty :-) pokud si ji vazis nezustavej u slov! osobní zalezitosti sem netahej to nas myslim nikoho nezajima co mas doma od toho mas spis FB nez tuto diskusi :-) smej se proste jsi to neumel a neumeli to ani tvoji spoluhraci - drtiva vetsina vyjimka co me napada je hena ale ten to nemel pod kontrolou alespon ze zacatku..ted jsi mi krasne nahral jako snad nikdy na trenalu klidne se podivam a jsem rad ze se srovnavas s hraci podnikovky to o necem svedci :-D diky ti za to potesil jsem me :-) pomaly nejsi behal jsi rychle co te znam a skok z mista jsi mel taky dobry jestli jsi pamatuji skocil jsi neco kolem 245 cm..jestli jsi vzdy mekky tak lituji tech holek pokud jsi orientovan timto smerem..ty muzes pouzivat co chces uz jsi se tak vyjadroval..treba mi zase muzes napsat ze mam ve vsem pravdu ptz nemas co napsat jineho..jinak tve napadani a urazky me uz neba tak jsem taky zacal :-) uz pred chvili
chtel jsi vedet proc konci lidi myslim ze jsme ti to tu psali naznacovali kolikrat! ale tak jeste jednou..pokusim se to shrnout..
1) kazdy se rozhodl sam zda bude hrat ci ne..
2) hracum se urco nelibilo chovani jak uvadis starsich - tim je videt ze jsi o partu nestal kdyz to tak delis..
3) v puberte konci vetsina lidi (psal kocka) kdybychom to vedeli tak se budeme snazit zmenit to
4) asi narazis na nadavky - mezi chlapama to bylo je a asi i bude - tim padem asi pro tebe spatna atmosfera ale pokud si uz delil rovnou partu tak jsi mel spatnou atmosferu uz v hlave
staci takto?
za sebe moje nabidka kazdopadne plati! hlavne pro tebe ale i ostatni..kdo chce dvere ma otevrene kdo chce jen keca a skutek utek ze? proste si prijnej a pokud mluvis za ostatni ze polovina na to z vas nemela druha nejspis ano ale proste skoncila kvuli tedy nadavkam penezum atd..nevim kdo a proc ja to neresil neresil to asi extra nikdo ptz to je kazdeho vec ale ty se tu snazis prijit na tu vec pres nas coz nejde mel by si se zeptat tech kluku oni to vedi! a jestli dokazes odpovedet proc jsi to vytahl az ted???
Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web