logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

2. 2. 2010 (15:16)
reagovat
(člen klubu)
si to po sobe precti ty narazky..tak reaguji taky..nervak jsem to vidi kazdy a slysi a co? ja vim co rvu proc rvu atd..ty na to koukas z tribuny nebo ani to ne ptz jsi to vzdal..ale nevis co prozivam ja mam emoce pod kontrolou to si ty jen myslis ze ne a dam ti priklad proc me rozhodci nevyluciji za keci kdyz jsem tak hroznej a nemam to pod kontrolou? porad tu chces slyset nejakou pravdu..tak se zeptej konkretne na konkretniho cloveka ale my tu tezko budeme mluvit za nej ale minimalne se o to kvuli tobe pokusime ci pokusim aby si mel klid na dusi..a rad me mit nemusis podle tebe me nesnasi kotel lidi proto tu skoncili a nemaji radi ani nektere ostatni lidi a proto skoncili..a co ja s stim? ja je nenutil skoncit! bohuzel ta vase jak uvadis skvela parta super hracu skoncila ale skoncila sama to si uvedom a uvedom si taky to ze kdyz jste prisli neumela drtiva vetsina z vas hrat telem bez ceho to hrat nejde ale to zase nevidis protoze to videt nechces! ale klidne tady mektej dal kdyz te to ba ale lepsi by bylo vyjadrovat se primo..jen me (nas) nesetri zanadavej si :-) zopakuji nabidku dojdi na trenal a ukaz ze se pletu ze jsi dobry hrac a ne jen ze umis hloupe psat..ja narozdil od tebe se psanim nezivim a florbal hraji ptz me bavi a bavi me tak moc ze jsem ty nesnaze co mel v kolektivnim sportu kazdy prekonal! jo jinak te chvalim ze jsi prezil to vase "kockovani" ktere jsem rozhodne nepatri ale svedci prave o te vasi dokonale parte! a misto aby si o tom drzel pusu tak to tu skoro napises ale sam si kopes jamu..k me hre - mas pravo se vyjadrit jako kazdy ale kdyby si mel snahu tomu trochu rozumet tak by jsi videl i neco jineho nez me chyby a nejaky muj krik ale presvedcovat te nebudu ptz jsem ti moc ublizil nic ti nedal ono taky kdyz jsi poradne nebyl na trenalu co bych ti dal ze jo :D a ze se tu chvalim? tak se chvalim no narozdil od tebe mam trochu za co ale kdyby si me znal tak vis ze chvalit nepotrebuji! moje myslenkove pochody jsou totiz jine ja kdyz pokazim gol co dostaneme nejsem po zapase spokojeny ale to ty nemuzes vedet! vedi to moji spoluhraci kteri si me snad vazi a rozhodne si nemyslim ze je ze me nekdo po..jak pises za nikym jsem hnedou dalnici nevidel jedine co vidim ze si nevidis ty do ust :-)
Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web