logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

31. 1. 2010 (21:33)
reagovat
(člen klubu)
asi tusim kdo jsi podepsat se muzes a myslim ze to je i lepsi u tkadliho si vazim ze se prave podepise..horsi uz co pise..mistama..vsak tu bylo psano ze ne vse je dokonale ze delame chyby atd..jsme jen lidi..o podym vam verim ze byl nej ale vzdy musi byt nekdo nej a nekdo nejhorsi..ale psat ze me vsechno naucil..to tak u 1. treneru byva..tohle mi proste prijde jak zbytecny kec..nemusim mit vzdy pravdu uz jsem to tady mnohokrat dokazal!!! myslim ze tu par diskusi jiz probehlo..takze dalsi kec! ktery me docela urazi ale mas na to pravo jako ostatne kazdy kdyz ti to udela radost..jen si vzpomen kdyz vam nekdo radil a ja klidne reknu ze jsem se o to parkrat snazil tak jsem si mysleli o h....postupem casu sem tam nekdo prisle a rekl mel jsi tenkrat pravdu a me to zpetne tesi..pises tu o nejakych hracich co tu jsou deset let a co tak jsou bavi je to tak hraji za A ci B tebe to uz z nejakeho duvodu..jestli si vzpominam problem byl v atmosfere prestalo bavit..jak bylo psano vyse tak se te neco dotklo neco se ti nelibi a jak si to resil? skoncil si asi nebo si to resil jinak? kdyz jsem tu zacinal tak jsem byl kolikrat s klukama na noze ale me florbal bavi a neco dokozu i kousnout a myslim si ze to tak maji i ostatni co hraji nebo v to alepson doufam..jestli chces dojdi na trenal ukaz nam co je v tobe ver ze sanci kdyz na to budes mit dostanes! ale ty neprijdes..tomu neverim..ale myslim vazne dojdi! a klidne vem i ty o kterych pises ze jsou lepsi nez 90% hracu..vis moc dobre ze to neni pravda a jak jsem psal kdyz na to budou mit budu jen rad kdyz tu budu konkurence..u vas byl problem ze ta konkurence taky takova nebyla a kdyz jsi byl zvyklej byt hvezda a pak to uz tak neslo..vis jak to skoncilo nekdo ti neco rekl a konec..doporucuji ti nedelej to tak i v zivote ptz jinak toho moc nedokazes..a acko neco dokazalo za nej mluvi vysledky..i kdyz tato sezona je zatim nepovedena..pises o divacich opet je to na nich jestli budou chodit ci ne..kdyz jsme zacinali nechodil nikdo kdyz se darilo chodilo v prumeru 100 lidi podle me slusny pocin a za to jim diky ze se ted nedari a nechodi? je to jejich rozhodnuti a na jednu stranu se jim neni co divit na druhou stranu je ted hodne potrebujeme tak te prosim prijd na trenal doved kamarady a pritahni ty divaky do ochozu..fakt te nechapu o co ti jde ted si tu vylejvas srdicko proc az ted?
Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web