logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

31. 1. 2010 (19:48)
reagovat
BÝVALÍ HRÁČ
 
Tak trošku souhlasím s Tkadlim, a také tak trošku souhlasím s vedením. Souhlasím s tím, že dříve ten florbal v Pelhřimově byl daleko lepší!! A souhlasím s tím, že Pody byl nejlepší trenér (byl to i můj nejlepší trenér) dokázal zvednout sebevědomí při té hře, a opravdu do té hry naladit! Já vím, že každý hráč by měl na hřišti nechat VŠECHNO, ale Pody tomu dost napomáhal, a opravdu k tomu člověka donutil! A co teď? Teď trénují myslím tím, starší žáky! Kdo je trénuje? 16-17 letí kluci, a kde mají nějaké zkušenosti?! Vím mají dost velký talent! Odehráli několik turnajů! Zúčastnili se Regionálních výběrů, ale podle mě nemají dostatek zkušeností na to, aby někoho trénovali! Pody? Mě trénoval v mladších žácích, a myslím, že i ve starších! A ten má zkušeností podle mě opravdu mnoho! Hrál za Spartu, a opravdu měl zkušeností na rozdávání mnoho! Měl úplně jiný styl trénování! Opravdu na hráče tlačil, a já sám na sobě jsem poznával, že se zlepšuji! Ale teď? Teď přijde hráč na trénink srandičky srandičky, občas si ti "trenéři" neodpustí nějakou hlášku, a mě osobně teda opravdu sebevědomí nezvedali! Furt se smáli jak to cvičení dělám! Místo toho, aby mi poradili, jak to správně udělat, tak se člověku vysmívají do obličeje!! Pody opravdu, když někomu něco nešlo,, tak zkoušel několik variant, jak toho člověka zlepšit. Občas si vzal někoho po tréninku a opravdu mu poradil, a dokázal nabudit, a dodat chuť hrát! Vím chuť hrát by měl mít každý! Ale ono to nejde když člověk přijde na trénink, trenér se mu vysměje jak to dělá špatně! Občas padají hlášky i kvůli něčemu jinému a ne florbalu! A to my opravdu sebevědomí nezvedne, a chuť do florbalu totalně zkazí! Teď jsem se možná zachoval jako srab, nebo jako nějaký rozmazlený škvrně, ale já ten problém chtěl vyřešit, a když jsem se o to snažil, tak VY vždy máte nějakou obhajobu, a na konci jsem zjistil, že si za vše můžu absolutně sám! Nevím jak ostatní, ale opravdu ty tréninky jsou teď na jiný úrovni! A ještě chci dodat, že jak sou v týmu srandičky srandičky, tak hráči už nejsou jako kolektiv!

A ještě bych s toho jak jsem napsal, že se VY snažíte tu chybu hodit na hráče, tak s toho bych chtěl vynechat Martina Kose! Tím nenarážím na to, co píšeš Tkadlimu, ale když jsem si to přečetl tak mi to nedalo, protože jsem zjistil, že má částečně pravdu! Jinak s Martinem Kosem jsem nikdy žádný problém neměl!

A ještě vysvětlení proč jsem se nepodepsal: Opravdu nechci se podepisovat pod tento článek, protože tady se někdo snaží prosadit svůj názor, a vy ho v podstatě pombardujete, a podle vás si může za vše sám! A takto dopadnout nechci! Nechci, aby pelhřimovští florbalisti na mě šilhali na ulici a říkali jsi jaký jsem blbeček, a jak sem tohle mohl vůbec napsat! O to nestojím!
Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web