logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

31. 1. 2010 (15:20)
reagovat
(člen klubu)
proc meli odesel? proc kdyz se tedy mohl vratit nevratil? jestli do vis presne tak to napis jestli vic proc si odesel ty tak to napis proc si ostatni stezuji? proc odesli? tak to napis :-) vis zda se toho tolik ze nepotrebujes abychom se tu obhajovali (vedeni a hraci mysleno)..udelej si rozhovor s lidmi co odesli at reknou vsechno spatny co se podle nich stalo ze jim bylo ublizovano ze za vsechno muze vedeni a treneri a nekteri spoluhraci..jestli chces nejeke jmeno ktere by se ti hodilo k rozhovoru dej vedet a mala napoveda ten hrac kdyz uz to nehraje nam neveri..o kamaradech to nikdy nebylo!!! zase lez ja jsem nahlas rekl ze kdyz je nekdo muj lepsi kamos a bude hrat stejne uplne stejne jako nekdo kdo neni takovej kamos tak nacham hrat kamose! za to se nestydim to udela vetsina lidi myslim si..pokud bude hrac lepsi jen o malej chlup postavim ho! nehrali jste ptz jste na to podle me (jinych treneru) nemeli ale nedokazali jste si to priznat..takze za nos by se mel drzet taky nekdo jiny..vsechno v poradku neni a nikdy nebude dokonalost neexistuje ale to jako inteligentni clovek urcite vis..dekuji za kompliment ale je stale na cem pracovat proto chodim na trenal proto hraji v zakladu..urco vis na co narazim ale napisi to pokud nekdo nechodil moc na trenal tak moc nehral a to byl pripad tech mladsich kdyz je tu delime..proc nechodili? ja radeji psat nebudu proc nechci mluvit za ne ale nikdo jim to nezakazoval! takze kde je problem..ano ja reaguji skoro na vsechno kdyz se mi nelibi kdyz tu nekdo pise veci co se mi nelibi..neznamena ze kdyz se mi neco nelibi tak ze nemas pravdu ale v dost vecech se pletes a hazis na nas tady docela spatny stin ale asi ti to stalo za to..vychvalujes jen podyho a jak jste trenovali atd..tak kde jste??? kdyz jste byli tak perfektni??? muj nazor podyho jste zrali az moc a kdyz vam nekdo jiny rekl svuj nazor tak jste to nebrali..pody byl svaty a to byl podle me trochu problem ptz jak jsem psal dokonalost podle me tedy :-) neexistuje a vy jste ji meli a zbytek sel mimo vas..pote vas probudila realita acka a bum uz tu vetsina z vas neni..proc se prosadil mysak a mira? ptz chodili na trenal a presvedcili o svych kvalitach zbytek nepresvedcil tak ostrouhal a ze skoncil? tak ja vas vsechny prosim o navrat vsichni jste na to meli ale ja hlupak s honzou jsme na to neprisli a redeji staveli ochlastane kamarady :-) jestli tomuhle veris tak tu zbytecne zracim cas..v tomhle te fakt nechapu..
Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web