11. 1. 2016 (10:07)
reagovat
Knězi st.

Dobrý den,
v sobotu 9.1.2016 se hrálo 7.kolo ligy vysočiny starších žáků. Pelhřimovští zajížděli na palubovku Dačic, kde byl pořadatelem SK Jemnice. V prvním utkání hrál Pelhřimov proti SK JeMoBu "B" posíleným borci z "A" týmu. Po výborném výkonu s velmi náročnou nátlakovou hrou při získávání míčku a pestrou kombinací, kdy kluci měli zápas pod kontrolou od záčátku do konce, i když prohrávali 0:1 od druhé minuty, v páté již vedli 2:1 , celkově zvitězili 6:4, když soupeř v samotném závěru dvěma slepenými góly, po drobném zaváhání z nerozvážnosti, která k tomuto věku patří, skoré korigoval. Ve druhém utkání proti Snipers Třebíč zvítězil Pelhřimov opět po výborném výkonu vysoko 13:2, kdy soupeř korigoval až v poslední třetině za stavu 9:0 dvěma slepenými góly. K vidění byla opět celoplošná nátlaková hra a rychlá kombinace plná pohybu a narážeček z dílny hlavního trenéra Jana Knězů ml., který k týmu starších žáků přišel před začátkem sezony. Celý tým podal v obou utkání výborný výkon, i když někdy s drobnými chybami, které ale k tomuto věku patří, a které kluci poctivou prací zápas od zápasu odstraňují. Zmínit ale musím dvě jména – Jiří Vlach – druhý nejmladší, který zaskočil v prvním útoku a byl příjemným překvapením nejen pro mne. Druhým je Michal Šulc – poprvé hrál obránce a musím konstatovat že jeho výkon byl na vysoké úrovni a myslím, že se pro něj našel post, krerý mu bude jistě více sedět.
Musím také poděkovat rodičům, zvláště paní Kociánové s manželem, kteří nám připravují voňavoučké dresy a zdravotní materiál pro ošetření různých drobných zranění – úžasné, moc si toho vážíme, dále to jsou Kalinovi, Šulcovi, Mynaříkovi, Červenkovi a další, kteří nás podporují nejen při domácích zápasech, ale cestují a fandí i na venkovních štacích. Díky. smile 1