logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

30. 10. 2014 (23:11)
reagovat
Xletý fanda
 
Zdravím,

nedalo mi to se nepřipojit k rozjeté diskusi, jak už mnozí udělali, na téma Alkohol a kultura před zápasem.

Píši pouze svůj názor, nejsem žádný odborník, nebo sportovní poradce. Ale souhlasím s názorem, že před zápasem se za zábavou jít nemá! Alespoň ne požívat alkohol! Neříkám sedět doma před zápasem, sedět na posteli meditovat, sníst kilo banánů apod. to určitě neříkám! smile 1

Ale dle mého názoru prostě, i když se neopijete do němoty, nebo prostě nějak hodně pod obraz, (což byla obhajoba Vašich hráčů), tak to pro tělo před zápasem není asi nejlepší volba. Ano spíte sice přes 8 hodin, času do zápasu dost, to ano, ale zase je věc druhá. A to taková, že prostě i když si dám pár piv, drinků apod. tak je organismus celkově unavenější což mi mnozí z Vás tady dosvědčí! A netvrďte mi, že všichni, kteří vyrazí někam v pátek jsou o vodě, tomu nevěřím. :-) A prostě přesně jak se tady píše, tak podle mě nepodáte stejný výkon, když si těch pár drinků dáte! :-) Ale zdůrazňuji, nejsem odborník, nechci se zde pouštět do nějakých rozporů pouze a jen jsem přidal svůj názor, který si o této věci myslím. :-)

Teď trochu mimo florbal, ale proč v ostatních sportech, kteří hrají nějakou vyšší soutěž např. jako teď Vy, tak proč jakmile vidí trenér, že se hráči baví někde v klubu, tak si okamžitě balí věci a jsou z týmu vyhozeni? Protože podle mě na tématu sport a alkohol něco bude ne? :-)

Jinak abych nepřinášel jen kritiku, tak máte můj velký obdiv!!!! VŠICHNI!!! Ať už hráči, nebo vedení! To co se Vám podařilo v takhle malém městě vybudovat, to klobouk dolů!

Je neuvěřitelné, že tým Spartak Pelhřimov, který tohle dokázal je opravdu Pelhřimov!! To co se tu dokázalo vybudovat dokázal opravdu Pelhřimov! (Tím myslím Pelhřimáky!) Jsem dlouholetým fanouškem a moc dobře vím, jak byla dlouhá cesta k tomu tohle dokázat, to co se v Pelhřimově dokázalo! To, že se tady hraje první liga, to dokázali Pelhřimáci! A vím o to, že spousta hráčů, kteří momentálně hrají, nebo hráli dříve za A tým, měli spousty nabídek do extraligy, ale nešli! A proč?! Protože prostě to chtěli táhnout za jeden provaz! Sice je Vás 5,5, ale i v tolika lidech jste dokázali udržet první ligu, i v tolika lidech ji dokážete hrát a neuvěřitelný na tom je, že tohle vše dokázali hráči, který si tady Pelhřimov vychoval sám!!! A i teď hraje 99% hráčů, kteří od malička hrají v Pelhřimově a mají tu největší zásluhu toho, že se v takhle malém městě taková soutěž vůbec hraje! SMEKÁM PŘED VÁMI!

Jsem dlouholetým fanouškem a správný fanoušek je ten, který stojí při svém týmu i když se mu daří nebo nedaří!!! A chodí na zápasy za jakékoliv situace!!! :-)

Zažil sem první postup do první ligy, play off v první lize, play down, sestup a mnoho dalšího, ale i přesto při Vás několik let stojím! A stát budu!!

A věřím (věříme), že tu smůlu brzy prolomíte a poperete se ještě o PLAY OFF!!



Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web