logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

27. 10. 2014 (18:39)
reagovat
(člen klubu)
florbal je muj konicek zabava muje droga soucast meho zivota kteremu se venuji vice jak 15 let..hraji abych se bavil ze nejsou vysledky a kvuli tomu me to "neba" ale presto trenuji aby to bylo lepsi jenze nekde je proste hranice a to je treba nas pripad ja doufam ze zabojujeme a nehraje se zde posledni sezona v prvni lize..
trenal v sezone mame 3x do toho 1x zapas + nekteri pomahaji becku kdyz to jde..ja jdu 2x tydne zlehka cvicit kvuli zadum proste kompenzaci nekdy pridam kolo ci bazen..letni priprava 4-6 trenalu tydne pokud bylo volno vetsinou jsem sel stejne neco delat takze trenal 6x..jestli to neni na place videt tak me to mrzi ale treba uz jsem pres limit tez..snad to staci a je videt ze zajem mam a x spoluhracu tez nesedi doma jen na zadku..
byla schuze je asi 120 clenu..bylo nas tam ja nevim zhruba 25 mozna prehanim..vetsina hraci A a B tymu..chapu ze kazdemu se termin nehodi jenze pravda je trochu jina tohle se opakuje neustale..tedy nevidim zajem vetsiny rodicu bohuzel..
ano mate pravdu junka je kvuli acku..a zde je kamen urazu jestli budou pracovat bylo by to skvele realita se ukaze nebudu malovat certa na zed..budu rad jestli se v pejru budu moci prijit podivat na prvni ligu muzu az na to nebudu mit..je mi 30 to nejlepsi mam za sebou a porad mi to staci kde jsou ty talenti o kterych se porad mluvilo..sedi vetsinou v hospode..momentalne to vidim tak ze pokud budu zdrav muzu zde hrat do 35 ptz talent ci potencial je jedna vec druha dokazat to mezi muzi ja neuznavam to ze nekdo vynika mezi vrstevniky je to krasny ale A tym je lodi oddilu a tim jsem si nabehl je spatne kdyz delame na zapase ostudu a vadi mi to to mi verte!
kdyz jsem hral fotbal jako dite chodil jsem se divat na zapasy podavat mice..ja zase tolik neresim jestli prijde petr ci pavel jen bych rekl ze tolik deti nechodi a jsme u toho zajmu..maji zde vysokou soutez a nejdou..chapu neni jen florbal jede se k babicce atd..pro ty co chodi a pomahaji ci fandi to neni skvela reklama ale kazdy by mel zacit u sebe kdyz se divam na nasi mladez take mi neni vzdy do zpevu ale beru ze jsou mlady a treba se to nauci a budou rozdavat casem radost opet se budu opakovat radost mi to urcite udela..jeste se vratim k tomu jak jsme psal o mem pristupu na trenal a pristupu deti v prvni komentu tak to byl priklad junioru a dorostencu..samozrejme pulka skonicla ptz si nasla duvod skoncit..ted jsou tam jiny kluci snad to bude lepsi..
urazi me jestli po place jen chodim a vypadam bez chuti ale respektuji vas nazor..verte ze kdyby lepe fungovala spoluprace obrancu a utocniku nebudu jenom chodit po sve polovine jak pantata jenze nam to nefunguje..ja po zkusenosti kterou jsem bohuzel ocekaval mladezi cas nevenuji jdu se obcas podivat to je cele..takze muj obdiv tez patri trenerum..s tim obdivem nevim jak to presne myslite a mozna je to i jedno..mlady hrac pokud sport obecne rad tak se mu venuje a dela i neco navic aby byl lepsi pokud ma ty moznosti a snad by je mel i mit..mel by se divat kolem sebe a ucit se ptz se da vypozorovat spousta veci jeden hrac dobre komunikuje druhy treba ma vybornou strelu atd. ja treba obdivuji prave u kazdeho neco ptz malo kdo je komplexni hrac..vase otazka spis smeruje na vedeni myslim si ze pokud napisete oficialni mail mozna bude stacit toto i kdyz bez jmena asi ne :-) tak vam snad nekdo napise ale ja to nevim zda to tak bude potazmo co bude v budoucnosti..jen bych napsal jeste napsal toto zavislost A je na detech na druhe strane deti jsou dost zavisle na tom kde je A ptz kdyz se ukazou v prvni lize je to do extra o hodne bliz coz pro vas samozrejme neni novinka ale navazi na to tim kdo bude chtit odejde..my kdybychom odchazeli a ze vetsina mohla tak se tu prvni liga nehraje a o pejru se skoro nic nevi..tohle bych chtel zduraznit ptz si to spousta lidi neuvedomuje..ono neni standartni kdyz v zakladu tymu jsou 4 kluci nad 30 vime to jenze holky a zabava jsou proti nam..je to trochu zacarovany kruh a odcarovat ho musi chtit prvne kazdy z nas pak se veci pohnou :-)
Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web