logo

Veřejná diskuse

Jméno:
E-mail:
Text:
smile 1 smile 2 smile 3 smile 4 smile 5
smile 6 smile 7 smile 8 smile 9 smile 10
smile 11 smile 12 smile 13 smile 14 smile 15
skrýt formulář

Reagujete na tento vzkaz:

27. 10. 2014 (13:34)
reagovat
(člen klubu)
nerad bych vas urazil snad ma slova dobre pochopite smile 1 jsou veci ktere ovlivnit muzeme a ktere ne..jeste zduraznim ze to je pouze muj nazor ne vedeni..zacnu tim co ovlivnit muzeme
lepsi pristup k trenalu
lepsi chovani pred zapasem
poslouchat co trener rika a snazit se plnit jeho pokyny
a urcite se najdou dalsi veci ale tohle bych vyzdvihl pak je tady klasika a to slovo ale
jsme male mesto vetsinou hrajeme pouze s domacimi hraci a jake mame podminky k trenovani? na ukor volejbalu trenujeme po nocich atd...proc to tak je odpovede je jednoducha a ani to sem psat nebudu vi to kazdy ale to je politika nic pro me..
trochu otocim kartu a dam priklad hrac se spatne pripravi na zapas a odehraje ho super + tym vyhraje = kazdy je spokojeny..ten stejny pripad hraci se nedari a tym treba jeste k tomu prohraje a hleda se za tim neco..pritom problem muze byt uplne jiny..jestli jdu do sauny a ano ja tam jdu nemusime resit co piji kdyz napisi ze ted vodu verit mi nemusite a prijdu domu ve 3 budu spat do 11 rozhodne si nemyslim ze bych byl spatne pripraveny na zapas ze pak hraji tuzku bohuzel radost z toho nemam! nemyslim si ze si z kopytka nevyhodi kluci z jinych tymu ptz jsou amateri a chteji zit bavit se a ne resit pouze florbal..
verte mi ze si fanousku vazim a jsem moc rad ze chodite a chodi vas ted jeste vic az hrajeme mizerne a neda se na to moc koukat a myslim si ze tohle muzu napsat za i za kluky
je tezko udrzitelne abychom tu prvni ligu drzeli stale uz par let mame velke problemy..coz urcite vite..ja ted budu za smejda ale v prvni rade maji byt rodice vzorem..dve sezony jsem se venoval detem moje dochazka 100% na ukor osobniho zivota a bejvalka to tezko rozdychavala a ja se ji vubec nevidim! dochazka deti k smichu..2x za rok turnaj doma a kolik prislo rodicu? opet k smichu..deti musi chtit pak se muze neco delat..jsou tu lidi kteri si myslim florbalu rozumi a maji detem co dat venuji se jim..ze konci je pouze jejich rozhodnuti..kdo na to mel tak hral kdo ne skoncil a jestli se duvod to ze panove chodi parit nebo ze po nich trener neco chce je to vec nazoru..ja bych si pral at nektere deti nekouri at je nepotkavam opile kdyz ofiko pit a kourit nesmeji..snad si rozumime mate urcite v necem pravdu ale neni vse cerne ci bile to urcite vite smile 1 snad vam neopusti trpelivost a budete nam dele fandit smile 11 jestli pro nas mate nejakou konkretni radu ci nam muzete pomoci budeme radi smile 1
Hlavní partner
SALMING
Sponzoři
Sponzoři
Partneři
Partneři
1. LIGA MUŽŮ
tabulka po základní části
1. Kladno 0 0:0 0
2. Hattrick Brno 0 0:0 0
3. Black Angels 0 0:0 0
4. Start98 Praha 0 0:0 0
5. Pegres Havířov 0 0:0 0
6. TJ Vinohrady 0 0:0 0
7. MVIL Ostrava 0 0:0 0
8. FbK Svitavy 0 0:0 0
9. Karlovy Vary 0 0:0 0
10. SK Litvínov 0 0:0 0
11. Slovan Havířov 0 0:0 0
12. Petrovice 0 0:0 0
13. Chomutov 0 0:0 0
14. Pelhřimov 0 0:0 0
Kompletní statistiky
Rozpis tréninků
Muži AŽenyJuniořiStarší žákyně
Mladší žáciElévovéPřípravkaMuži B
Čtvrtek 18:30 - 20:00
Pátek 20:00 - 21:30
Neděle 18:00 - 19:30
ZŠ OSVOBOZENÍ
Copyright © 2009 - 2024 Spartak Pelhřimov | Webmaster Jiří Štefl | Design 2D web